Міський Атланті втратили $2.7 М завдяки масовану атаку Ransomware

Computer Security News

Канал 2 дії News повідомило, що міський Атланті збила масовану атаку ransomware, яка коштувала принаймні 2,7 мільйонів доларів.

Останній інфекцій викликала переривання кілька місто онлайн-сервісів. Серед них були “різних внутрішніх, так і клієнтами додатків” використовується для оплати рахунків або доступу до суду пов’язаної інформації.

За словами дослідників нападники скомпрометований вразливі сервера спочатку, а потім ransomware почав поширення для настільних комп’ютерів по всій мережі Altanta.

Викуп зажадали від хакерів був оплати 6 Bitcoin, який розташований приблизно за $51,000.

Головний операційний директор Атланті, Річард Кокс, оголосив, що шкідливі програми постраждалих кілька факультетів міста, однак, відділів, відповідальних за громадської безпеки, води та аеропорту послуги працюють як звичайно.

Інцидент BT8M канал 2 дії Новини, які повідомили, що ransomware атаки міста коштувати приблизно 2,7 мільйонів доларів.

“Вони були, ймовірно, не захищений, як ми, ймовірно, думав, вони,” дослідник в університеті штату Джорджія, Дон полювання, заявив.

Журналістськими розслідуваннями в канал 2, Аарон Diamant, отримані нові записи, що дозволяє ЗМІ оцінювати загальну вартість ransomware атаки.

Відповідно до записів 2,7 мільйонів доларів вартість включає в себе вісім надзвичайних контрактів, що були підписані відразу після того, як міських мереж було скомпрометовано такими атаки шкідливих програм.

“У них є деякі дійсно великі гравці в команді там, і вони витрачають багато грошей, так що глибини проблем, що вони напевно величезні” Дон полювання пояснив.

Міський Атланті лідери підписали контракт $650000 з кібербезпека фірми SecureWorks, який брав участь у до реагування на інциденти.

Слідчі журналіст виявив, що лідери підписали кілька контрактів, серед яких $600000 контракт з керівництвом консультант Ернст і Янг на консультаційні послуги і ще $ 730 000 в контракт на Firsoft.

“Це абсолютно будівельних робіт. Те, що вони шукають робити не реконструкції системи, вони ростуть від землі знову і починаючи з нуля” полювання, сказав.

“Ви говорите про можливість усамітнитись те, порушуються. Це може бути показник того, що у вас є більш глибокої проблеми всередині або потенційно більш глибокої проблеми, які ви хочете отримати попереду відразу.”


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *