Литва-це до заборони Касперського програмних продуктів

Computer Security News

Після того, як президент Дональд Трамп заборонили використання Kaspersky Lab продуктів у федеральних агенцій США, Литва є такою країною заборонити кібер-безпеки компанії програмного забезпечення.

Вчора, Литовська влада повідомила, що вони заборонять за допомогою Kaspersky Lab на програмне забезпечення з комп’ютерів УОС ключових енергії, фінансів та транспорту через проблем безпеки.

Раніше цього року московських продукти були заборонені з мереж уряду США через звинувачення що Kaspersky допомогла російських шпигунів для крадіжки топ секретна інформація.

“Уряд… визнаний що Kaspersky Lab програмне забезпечення є потенційна загроза національній безпеці, “ Міністерства оборони ЄС балтійські держави, заявив.

Державні органи, що відповідають за “життєво важливих елементів інфраструктури” необхідно замінити популярний антивірусне програмне забезпечення “короткий час”, Міністерство додав.

Через деякий час назад, Литовська розвіднику шеф Jauniskis Дарій сказав Kaspersky Lab “іноді діяв як іграшкою в руках (президент Росії Володимир) Путін адміністрації”.

Кібер-безпеки компанії неодноразово заперечував, що будь-які недоречні зв’язків з Кремля і сказав, що програмне забезпечення інфіковані шкідливих програм Microsoft Office і не свою власну відповідав за злому крадіжки американська розвідка матеріалів.

Вчора, Kaspersky Lab сказав російські ЗМІ що вони були “розчаровані” та запевнив гості вони “не доведеться турбуватися, тому що вони не були піддані будь-яке порушення від нашої компанії.”

“Kaspersky lab Ораторське ніколи не допоміг, ні вона ніколи не допоможе будь-якої держави світу займатися кібер шпигунства або проводити кібернападів,” ,-заявив компанії. “Kaspersky lab Ораторське не має політичні зв’язки або приналежність до будь-якого уряду.”


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *