Кібер-злочинці зламали Atlas Quantum Cryptocurrency Platform

Computer Security News

Cryptocurrency платформа Атлас квантової був зламаний, кібер-злочинці минулої неділі. Безпеки порушенням впливу понад 260 к користувачів.

Хакери вдалося вкрасти імена клієнтів, номери телефонів і адреси електронної пошти, а також рахунках клієнтів.

На Atlas Quantum Cryptocurrency Platform має більш ніж 240000 користувачів і керує більш ніж 30 мільйонів доларів в активах.

Завдяки своєї системи автоматизованого арбітраж Атлас квантової дозволяє користувачам торгівлі cryptocurrency у своїх рахунків на інших платформах, щоб максимізувати їх прибутку.

Компанія зареєстрована безпеки порушенням в неділю і розкрита його на Facebook.

Згідно з атласу хакери не вкрасти будь-які користувачі коштів, але зумів компроміс платформи дБ.

“Ми хотіли б відзначити, що це не вкрасти bitcoins в ув’язненні або порушення наші рахунки на біржах. Однак, наша клієнтська база піддається,” головний виконавчий директор Родріго Marques заявив.

“Під час інциденту, ми взяли Негайні кроки, щоб захистити базу даних і паролів і закритих ключів, які залишаються зашифрованими.”

Атлас квантової також сказав, що він негайно прийняті необхідні заходи для захисту архіву.

“Під час інциденту, ми взяли Негайні кроки, щоб захистити базу даних і паролів і закритих ключів, які залишаються зашифрованими” Атлас заявив.

Компанія випустила розслідування, яке все ще триває і тимчасово вимкнено деякі можливості платформи.

“Деякі функції платформи було тимчасово вимкнено, як запобіжний засіб, так як ми повинні забезпечити безпеку. Ми повідомимо вас, коли вони повторно активували,” Атлас квантової сказав.

Кібер-безпеки експерт Троя полювання діють HaveIBeenPwnedповідомив, що він вже додав до своїх даних порушення сповіщення служби 24% 261 k записів.

Атлас квантової користувачів тепер можна перевіряти, чи облікові записи і паролі з’явилося порушення безпеки через службу HaveIBeenPwned.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *