Заборонити судиться Kaspersky Lab уряд США на антивірусних продуктів

Computer Security News

Російської компанії Kaspersky Lab подала позов проти уряду США через департамент національної безпеки (DHS) рішення про заборону використання продуктів Kaspersky федеральних установ.

В окружний суд США для округу Колумбія була подана апеляція Kaspersky Lab, і він націлений на DHS прив’язування експлуатаційних директив 17-01, виданого агентство, у вересні цього року. Минулого тижня президент США Дональд Трамп підкріплюється заборони підписання Національна оборона Авторизація закону для FY2018.

Згідно Kaspersky Lab, заборона є неконституційним, оскільки вона порушує компанії юридичні гарантії прав. Фірма кібербезпека думає, що DHS повинні дали йому можливість переглянути інформацію та конкурс, перш ніж директива була випущена.

Крім того, позов Касперського стверджує, що рішення про заборону використання своїх продуктів у федеральних установ в основному на основі чутки і засобів масової інформації з посиланням анонімних джерел.

Незважаючи на те, що деякі люди вірять уряду США можуть мати фактичні докази того, що Kaspersky пособництво російського шпигунства зусилля, немає нічого, щоб перевірити це твердження, і деякі офіційні особи засновувати свої звинувачення на новини доповіді.

Фірма кібербезпека каже, що він добровільно зв’язався DHS в липні і запропонував їм для надання допомоги в розслідуванні компанія та її продукція. Однак, замість того щоб зв’язок зі Касперський, DHS випущені 17-01 Директива без попередження.

Kaspersky Lab також стверджує, що хоча тільки відносно невеликий відсоток від прибутків походить від уряду США, в DHS дії мали негативний вплив на продаж в інших секторах, в – США і деяких інших країнах.

“Через прив’язування експлуатаційних директив 17-01, DHS має постраждали Kaspersky Lab репутації, негативно постраждалих засоби до існування американо-співробітників та американо-ділових партнерів і підривають компанії внески до ширшого кібербезпека спільноти,” Генеральний директор і співзасновник Kaspersky Lab Євген Касперський заявив.

У відповідь на деякі американські посадовці стверджує, що програмне забезпечення від Касперського є небезпечною завдяки глибокому рівні доступу і привілеїв, вона вимагає Генеральний директор Касперського каже, що всі продукти безпеки мають ці можливості і це не справедливо, щоб виділити його компанія без будь-яких доказів роблять неправильно.

Фірма кібербезпека намагався очистити свою назву запуску нової ініціативи прозорості, яка особливостей допуску партнери вихідний код і платять значно більші щедрот помилку на наявність вразливостей знайшов продукції компанії.

Конгрес запросив Євген Касперський до дачі свідчень у вересні, але він був не в змозі подорожувати в США в часі для слуху через проблеми із візами. У жовтні повторний розгляд було оголошено, однак, генеральний директор не запросили.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *