Дональд Трамп заборони використання Касперського продукти в Федерального агентства

Computer Security News

Вчора Дональд Трамп президент США підписав законопроект, який забороняє використання Kaspersky Lab продуктів і послуг у федеральних установ.

Національна оборона Авторизація закону для FY2018 (H.R. 2810) орієнтована на програми Міністерства оборони та Міністерства енергетики. Це дозволяє найму і утримання бонуси для збройних сил і вносить зміни до національної програми безпеки та закордонних справ.

Розділ 1634 законопроекту забороняє використання Kaspersky Lab продуктів і послуг. Заборона набуде чинності 1 жовтня наступного року.

“Ні один департамент, установи, організації або інший елемент федеральний уряд може використовувати, чи безпосередньо або через роботу з або від імені ще один департамент, установи, організації або елемент федеральним урядом, будь-які апаратні засоби, програмне забезпечення, або послуги розроблені або надаються, в цілому або в частині, (1) Kaspersky Lab (або будь-яка особа наступник); (2) будь-яка особа, що керує, керується або знаходиться під загальним керуванням з Kaspersky Lab; або (3) будь-яка особа, яка Kaspersky Lab має більшість власності, “ Штати законопроект.

Кампанія проти Касперського був очолюють сенатор Жанна Шахін, який сказав: “справи проти Касперського є добре документовані і глибоко відносно. Цей Закон є давно назріли, і я ціную актуальність колегами двопартійної на збройних сил Сенату комітет видалити цю загрозу від уряду систем.”

Через деякий час назад, сенатор Шахін направив лист Трамп адміністрації питати, що інформація на Kaspersky Lab бути розсекречених “для”підвищення обізнаності громадськості щодо серйозна загроза, що Москва на основі програмного забезпечення компанії позує для національної безпеки США.

У вересні в США департамент з національної безпеки (DHS) наказав федеральних установ відмовитися від використання продуктів Kaspersky, і вчора законопроект посилені цього замовлення. Тим не менш, уряд не надав будь-яких доказів порушник, і заяви сенатора Шахін виявляються на основі в основному повідомленнями ЗМІ, посилаючись на анонімні чиновників.

Останні медіа звіт, який включає в себе Касперського заявив, що російських шпигунів використовував продуктів компанії вкрасти конфіденційні файли з комп’ютера підрядника NSA. Заряджається підрядника і Kaspersky Lab поділився своїм версія історії.

В той же час у Великобританії Національна кібер безпеки центру (NCSC) також видав попередження щодо використання продуктів Kaspersky державними установами. Незважаючи на те, що заборона розташований менш явним, ніж США, один, аналогічний ефект очікується.

Kaspersky Lab має заперечував звинувачення багато разів і оголосила про запуск ініціативи прозорості, яка включає даючи партнерам доступ до вихідного коду і платять значно більше помилка щедрот для вразливості у продукції компанії.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *