Вірус видалити Yow Winner Prize (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити вірус Yow Winner Prize. Це Yow Winner Prize вірусів Видалення керівництво працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Браузер викрадачів є дратує зловмисних паразити, які користувачі не могли мати нормальні перегляді досвід. Yow Winner Prize веб-сторінки є симптомом такі інфекції. Якщо ви постійно, перенаправляються до цієї сторінки, ви потрапили в біду. Викрадачів, як відомо, змінити настройки браузера і навіть встановити shady панелі інструментів та розширення без вашого відома або згоди. Більше того, жертв цього шкідливих програм помітите, що їх головній сторінці, вкладки сторінок і нових пошукову службу замінюються той же фіктивні сайт називається Yow Winner Prize. Це ще не все.

Те, що браузер викрадачів в основному відомі є їхня здатність перетворити ваш браузер на інструмент показу оголошення. Незалежно від того, який сайт ви відвідуєте ви будете отримати нападу численні оголошень у вигляді спливаючих елементів, в тексті або банерів. Тому що викрадачі можна отримати історію веб-пошуку і звички потерпілого, разом з їх пошукових запитів, цей паразит зловмисних зможе генерувати конкретні види реклами, які користувач, швидше за все, натисніть на. Основною метою є створення доходів PPC (оплата за клік).

Користувачі можуть отримати браузер викрадач інфекції, навіть не підозрюючи про це. Викрадачі є неймовірно підлий паразитами. Найбільш поширеним засобом поширення є підроблені запитів оновлення і Безкоштовні пакети програмного забезпечення. Викрадачі також отримати поширювати через спам електронної пошти і вкладень, ізгоїв програми, сумнівні посилання та реклами, корумпованих потокові файли, і т. д. Ми рекомендуємо нашим читачам використовувати тільки надійні і ліцензованих джерел, коли вони оновлюють їх програмного забезпечення. Не сліпо довіри випадкових спливаюче, яка хоче, щоб натиснути на підозрілі посилання, для того, щоб оновити програму на вашому комп’ютері. Частіше, ніж ні такі оновлення спливаючі вікна виявитися підробкою.

Крім того, при завантаженні програмного забезпечення з Інтернету, це завжди краще вибрати Custom або розширений режим майстра інсталяції. Таким чином, ви можете мати повний контроль над процес установки і можна легко переглянути весь вміст комплект програмного забезпечення. Часто розробників упакувати програми та застосунки та розшарування їх разом з шкідливих програм. Присутність таких шкідливих паразитів не буде належним чином розкрита. Це причина, чому користувачі не звертають уваги на факт, що вони насправді встановлюєте вірус на своєму комп’ютері. Однак, якщо ви будете дотримуватися наших порад, ви зможете щоб зняти виділення будь-якої ви вважаєте, що підозрілі або ніколи навіть не знав, що ви завантажили небажані програми.

Браузер викрадачів точно не ‘віруси’. Вони впливають на ваші лише у браузері, не комп’ютерної системи. Тим не менше, вони не можна недооцінювати і повинні бути видалені, як тільки виявити їх присутність на вашому комп’ютері. Є приховані небезпеки позаду виглядають безпечними оголошення, що генеруються цим шкідливого програмного забезпечення. Часто, оголошень і спливаючих вікон буде відображатися як ексклюзивні пропозиції та продажу, спеціальні пропозиції та купони, блимає повідомлень, підроблені запитів оновлення, т. д.

ви не повинні потрапити в цю пастку. Все що ви робите-не натискайте на них! Це саме те, що кібер-злочинці хочуть вам зробити. Такі оголошення, може бути переспрямування до потенційно заражених джерел, які прагнуть відкрити бекдори для інших хакерів. Через них вони можуть почати різних загроз, як рекламне ПЗ, шпигунські програми, хробака, троянів або навіть вимагачів! Можливо, ви одним кліком надання хакерам доступ до особистої інформації, таких як, але не обмежуючись паролі, IP-адреси, номери кредитних карток, облікові дані банківського рахунку, ідентифікатора Логін, тощо. Якщо ви хочете, щоб повернутися до мирного і безкоштовне досвід перегляду, вам потрібно буде вилучити цей паразит зловмисних як можна швидше! Читав наших вказівок нижче, щоб дізнатися, як це зробити.

Видалення вірусів Yow Winner Prize

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Yow Winner Prize вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *