Вірус видалити Yahoo Search (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Yahoo Search. Це керівництво Yahoo Search видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Неавторизованому внесенню змін у настройки браузера, завжди поганий знак. Якщо домашньої сторінки, а також бажаний пошукової системи, були замінені на Yahoo Search, це означає, що у вас є браузер викрадач на руках. Паразита буде заразити всіх браузерах, що у вас є на вашому комп’ютері і буде змінити параметри їхніх облікових записів на свою користь. По-перше ви будете думати, що ви просто змушені використовувати в Yahoo search. Але якщо ви подивіться уважно, ви знайдете, що це не законні пошукової системи, але скоріше версія його.

Викрадач запрограмований на дисплей маніпулювали рекламні оголошення, які будуть налаштовані за даними на веб воно має тебе вкрали. Особисту інформацію, як перегляд історії і результатів пошуку можна легко отримати здобуває викрадач, так що вона створює привабливі оголошення вміст, що користувач є більш ймовірно, натисніть на. Більше кліків ви зробите, більше прибутку паразита принесе для її творців та сприятиме сторінок. Викрадачі також відомі інсталюватиме shady застосунками та панелі інструментів веб-переглядача, без необхідності дозволу користувача.

Браузер викрадачів часто ховаються за сумнівних посилання і оголошень, підроблені оновлень, спам-повідомлень і вкладень, freeware, а також потокові файли. Для того, щоб переконатися, що ви не потрапить до таких шкідливих пастку, ви повинні бути старанним і звернути увагу на те, що ви робите онлайн. Хакери покладатися на наївність і обачність, щоб оманливим шляхом отримати закохатися в їх пастки. Ви повинні знати, що викрадачі не може вторгнутися на своїх власних.

Заразити ваш браузер, викрадач має потребу в вас надавайте доступ до себе. Один із способів уникнути такої речі, це зупинити свій вибір на Custom/ розширений установки, коли це можливо. Це дає змогу помітити, якщо є необов’язкові установок, зазвичай приховані від вас, якщо ви оберете швидко встановити замість цього. Якщо жодне додаткове програмне забезпечення доступне, ми настійно рекомендуємо, що ви вимкнули параметр, оскільки це є швидше за все шкідливих програм в маскування.

Браузер викрадачів, не повинні ставитися зневажливо. Вони нічого, але нешкідливий. Ви отримаєте нічого, зберігаючи їх. Як тільки ви визначити наявність таких шкідливих програм, ви повинні негайно видалити з комп ‘ ютера, перш ніж він здатний робити будь-які збитки. Чим довше ви дозволите зупинитись, тим гірше він буде отримувати. Кількість оголошень, продовжать зростати з кожним днем, швидко перевантаження ваш браузер з просувний вміст, що він буде боротися, щоб відобразити, як вона росте в номер.

У якийсь момент ваш браузер буде не тільки починають аварії, але вона може перестати працювати взагалі. Не кажучи вже про небезпеки, які можуть сховатися за реклами, який може призвести до джерел з сумнівних безпеки. Врешті-решт, паразита приділяється відображати рекламу, не для того, щоб перевірити їх. Для того, щоб відновити контроль над вашого браузера, ви повинні діяти проти цей паразит дратує! Не витрачати час і слідувати нашим докладні інструкції нижче, так що вам позбавитися від цього викрадач зі свого ПК.

Видалення Yahoo Search

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Yahoo Search з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *