Вірус видалити Weather Service (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Weather Service

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Weather Service. Це керівництво Weather Service видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Weather Service розширення обіцянки корисності. Він стверджує, що вона забезпечує точний прогноз погоди, і ви знайдете його досить корисним коли вам необхідно знати, що погода буде. Так, це здатися корисним, але не все це, як здається. Weather Service є не те, що він декларує. Вона є членом сім’ї викрадач браузера та її реальна порядок денний не має нічого спільного з інформування вас про прогноз. Це фасаду.

Шкідника намагається зробити ви вважаєте, що це потрібно у вашій системі. Він хоче, щоб тримати його так, що він може зробити її фактичного роботу за вашою спиною. Не дозволяйте цього оманливі паразита обдурити вас. Дивіться повз дим і дзеркала і подивитися, що це насправді це – інфекції. Не соромтеся а видаліть викрадач, як тільки ви визначити його на борту. Не дати йому достатньо часу, щоб заподіяти вам шкоди тому, що вона буде в кінцевому підсумку. Це точно. Знайти, де вона ховається і скоротити її короткого перебування. Це кращий курс дій, які можна взяти. Взяти його, поки не стало надто пізно.

Weather Service входить комп’ютер в тиші, але потім помітив його розширення додається до кожного з своїх веб-переглядачах. Незабаром після цього починаються проблеми розливу. Може ігнорувати перерв на перший, але немає ніяких змін ви ігнорувати їх назавжди. Питання почати як маленькі і незначні, але після декількох днів, вони стають нестерпним. Наприклад, кожен раз, коли ви йдете онлайн, ви отримаєте перенаправлені на підозрілі дивлячись сторінках якого ви ніколи не бачили раніше і не мали наміру відвідування взагалі. Тим не менш викрадач змушує їх на вас. Крім того, шкідниками атакують вас дратує роликів на щоденній основі, що ростуть в цифрах з кожним днем.

Remove Weather Service
The Weather Service Virus

Веб-серфінг стає пекельних досвідом. Ви не можете зробити один хід онлайн без викрадач перериваючи. Все це, звичайно, призводить до наслідків. Ваш комп’ютер починає underperform. Він виходить з ладу, замерзає і перезавантажується часто. Її швидкість сповільнюється до швидкості равлики. Вона бореться з виконання найпростіших завдань. Ви не можете отримати будь-якої роботи в таких умовах. Але це не найгірше. Як дратує, як все це, є щось ще відбувається в тіні.

Weather Service шпигунів на вас і збирають конфіденційні відомості. Це каталоги всі дані, які можуть знайти і коли він вважає, що він має достатньо, він надсилає його все до кіберзлочинців, який опублікував його. Як ви думаєте, це гарна ідея? Хакери, маючи доступ до свої приватні дані? Звичайно, не. Не сидіти склавши руки, а викрадач стає свій шлях. Скористайтеся нашим гідом видалення нижче і видалити його, перш ніж він викликає деякі пошкодження безвідкличний.

Як зробив Weather Service ввести систему? Як і всі інші інфекції цей викрадач перетворюється tricky методи, щоб заразити вас. Вона ховається за спам повідомлення електронної пошти, пошкоджені посилання, підроблені програму або систему оновлення, зловмисних соціальних медіа повідомлення та вкладення, безкоштовні та умовно Безкоштовні пакети, неперевірених торенти, оголошення третіх сторін, тощо. Якщо ви не платите достатньої уваги, коли ви онлайн, шкідниками успадковує в озвучуванні ви і в кінцевому підсумку затвердження її входу.

Бути більш пильними. Жодна з вищезгаданих трюки не доцільно досить працювати без неактивні співпрацю, aka ваш неуважності. Не надають. Не кинути застереження у вітер тому, що це призводить до інфекції. Бути обережні і уважні і завжди думати двічі, перш ніж ви даєте дозвіл на програму ввести вашу машину. Вибрати пильність над недбалості. Останній призводить до паразитів, перший тримає їх геть.

Видалення Weather Service

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Weather Service з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *