Вірус видалити Utilitool Search (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити вірус Utilitool Search. Це Utilitool Search вірусів Видалення керівництво працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Чи ви постійно, перенаправляються до незнайомих сторінку під назвою Utilitool Search? Ми не хочемо бути bringer погані новини, але схоже, що ваш веб-переглядач було викрадено. Utilitool Search перенаправлення відбувається в результаті браузер викрадач інфекції. Наслідки такого інфільтрації встановлюєте змінених браузера без відома користувача або згоди, а також раптовим потоком кілька оголошень, спливаючі вікна, ексклюзивні пропозиції, блимає поштою сповіщення, fake оновлення т. д., які спеціально орієнтовані завдяки збільшенню на Викрадач, можливість збирати перегляду історії і звички жертви.

Що є метою цього змісту реклами? Щоб отримувати дохід від кожен клік оголошення, що робить жертви. Якщо ви хочете, щоб повернутися до мирного безкоштовне комфортними, дотримуйтесь наших вказівок нижче, щоб дізнатися, як видалити цей викрадач з вашого комп’ютера.

Якщо ви жертвою цього браузера викрадач, ви напевно дивуєтесь, як цей зловмисного програмного забезпечення потрапили доступ до вашого комп’ютера. Ну, найбільш поширеним способом для зараження шкідливим ПЗ станеться це, відкривши спам-повідомлень і вкладення від невідомих відправників. Те ж саме стосується для виконуваних файлів, а також. Якщо ви отримали листа від підозрілих джерел – не відкриваєте їх! Частіше за все вони виявляються заражених листів, які прагнуть отримати доступ до вашого комп’ютера.

Завантаження в комплекті програмного забезпечення від неліцензованого Інтернет джерел може також призвести до браузера викрадач розподілу. Саме тому настійно рекомендується отримати програмне забезпечення оновлення, а також всіх завантажень з офіційним програмного забезпечення місць. Також, ви завжди повинні слідувати Advanced/ вибіркової інсталяції і переконайтеся, що там не немає зареєстрованого коробки поруч із будь-якого додаткового програмного забезпечення. У більшості випадків таких програмах виявляються шкідливих програм в маскування.

Ви повинні знати, що Utilitool Search перенаправлення не є вірус, але інструмент одного. І хоча браузер викрадачів не створює серйозної загрози воєнній до комп ‘ ютера, як би троянський кінь або вимагачів інфекції, вони не для того, щоб їх залишили бродять по в вашої комп’ютерної системи. Як тільки ви зрозумієте, що ваш веб-переглядач було викрадено, потрібно видалити його з комп’ютера як можна швидше!

Навіть самий ретельне, користувачі можуть отримати в оману і обманом, натиснувши на це сумнівну реклама або отримати заманили в ексклюзивну угоду, що занадто гарна, щоб бути правдою. Такі дії може мати серйозні наслідки, тому що сторінки, ви отримаєте перенаправляються до є швидше за все, інфіковані з іншими типами вірусів. Саме тому якщо ви не видалите цей браузер викрадач у своєчасній манері, ви ризикуєте отримати вашу особисту інформацію, як паролі, IP-адреси, рахунки в установах банків тощо вкрадені хакерів.

Видалення вірусів Utilitool Search

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Utilitool Search вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *