Вірус видалити TigerTrade (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити вірус TigerTrade. Це TigerTrade вірусів Видалення керівництво працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Якщо ви почали стикаються оголошень, відмічені тексту, як “Реклама від TigerTrade”, ви потрапили в біду. Дослідники ІТ класифікувати TigerTrade оголошення як рекламне ПЗ. Це шкідливий паразита, який генерує оголошень, згідно з вашої історії веб-пошуку і пошуку. Як це можливо? Ну, adware можна отримати особисту інформацію з легкістю.

Особисті дані, як-от історії веб-перегляду або звички, пошукових запитів є дуже корисними в за реклами Мета створення види реклами, які користувач, швидше за все, натисніть на. Таких оголошень і спливаючих вікон, дуже корисні, обидва хакер за реклами в питанні та підвищено сторінок. Натиснувши на shady оголошення, що здавалося б сприяти ексклюзивні пропозиції, спеціальні пропозиції, запитів підроблені оновлення, сумнівні миготливий оповіщення, тощо., користувач може перенаправляються до потенційно небезпечних сторонні веб-сайти.

Adware можна часто поширюється через спам повідомлення електронної пошти, вкладення електронної пошти та виконувані файли пакетів програмного забезпечення, оновлення підроблених повідомлень, shady посилання та оголошень тощо. Якщо ви помітили, що папку “Вхідні” містить повідомлення електронної пошти від незнайомих відправників, особливо якщо вони позначаються як спам-не відкриваєте їх! Частіше за все таких листів інфіковані і терпляче чекати вас натиснути на них для того, щоб поширювати інфекцію на вашому комп’ютері.

Те ж саме відноситься і якщо повідомлення електронної пошти в питанні містити вкладені файли та виконувані файли. Крім того, радимо відмовитися протягом Advanced/ вибіркової інсталяції, кожного разу, коли ви намагаєтесь інсталювати програмне забезпечення, який ви завантажили з Інтернету. Ви ніколи не знаєте, які додаткові програми або застосунок може ховатися за пакет здавалося б надійних програм.

Якщо це втіха, adware не вважається реальні вірус. Це тому, що це тільки заражає ваш браузер не вашої комп’ютерної системи. Не зрозумійте дуже розслабленої, хоча. Це шкідливе програмне забезпечення є нічого, але нешкідливий. Якщо натиснути на будь-який з згенерований оголошень або спливаючі вікна, може отримати перенаправляються до можливо заражених джерел або Підозрілі сайти третіх осіб, які прагнуть відкрити бекдори для хакерів. Таким чином, буде легко для кібер-злочинці для запуску на комп’ютері вірусів, а також вкрасти цінної інформації, вони можуть пізніше на частку з іншими людьми для отримання прибутку.

Якщо ви хочете мати нормальний досвід перегляду та відновити ваш онлайн-безпеки, ми рекомендуємо йти за нашими докладні інструкції нижче, для того, щоб дізнатися, як видалити цю TigerTrade adware з вашого комп’ютера.

Видалення вірусів TigerTrade

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити TigerTrade вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *