Вірус видалити Smoothview | Оновлено

PUP

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити вірус Smoothview. Це Smoothview вірусів Видалення керівництво працює для всіх версій Windows.

У випадку, якщо ваш ПК екран отримує раптом затоплені з тонни комерційних спливаючу рекламу, це є явною ознакою заявку adware присутня у вашій системі. Така програма Smoothview і аналогічно до багатьох інших потенційно небажаних програм (цуценят), була класифікується як типовий рекламної підтримки застосунку.

Тому будучи Категорія як застосунок adware, нікому не потрібен мати Smoothview по her/ свій комп’ютер. Однією з основних причин, щоб бути класифіковані як потенційно небажані програми, є здатність Smoothview увійти в систему без будь-якого дозволу. Крім того, той факт, що немає ніякої гарантії, що послуги, що надаються додаток є надійним, з’являється бути справжнім доказ того, що Smoothview повинні бути видалені з комп’ютера як можна швидше. В іншому випадку цуценя може бути використаний для розповсюдження шкідливого програмного забезпечення, і ваша особиста безпека може бути введений в небезпеці.

Smoothview використовує різні і оманливе методи проникнути в комп’ютер. Найбільш часто в рекламне входить вашої системи, що входять до складу інших програм і обманює вас, щоб затвердити її монтаж. Зазвичай це відбувається під час інсталяції нового програмного забезпечення на вашому комп’ютері, тому що ви не ознайомитися з умовами та умовами, передбаченими майстра налаштування програми. У цьому випадку ви просто погодитися на все і нехай за реклами в систему, навіть не підозрюючи про це. З цієї причини ви повинні бути дуже обережні, щоразу, коли ви встановите нове програмне забезпечення на віртуальній машині. В іншому випадку, система безпеки буде бути під серйозною загрозою.

Як уже згадувалося вище, аналогічно до інших додатків adware, як тільки Smoothview входу до системи, вона починається повінь браузер з тонами комерційних спливаючу рекламу. На жаль, крім того, що ці оголошення є абсолютно марно для вас, вони є основна причина, чому ваш комп’ютер стає повільніше, відчуває часті системи збої, і ваша особиста безпека не гарантується.

Інша справа, що ви повинні знати про Smoothview, це що він здатний моніторинг і запис історії веб-перегляду та налаштування віртуальних. Після того, як програма зібрано достатньо інформації про ваші звички перегляду, вона почне відображення третьої сторони контент на вашому моніторі. Майте на увазі, що ви не повинні довіряти будь-який реклами передбачено Smoothview, як рекламне застосунок не несу відповідальності за зміст, показаний на ваш веб-браузер. Так, якщо ви натиснете на відображувану спливаючу рекламу, ви може миттєво отримаєте перевели на різні веб-сайти, які містять пошкоджені матеріалу.

Крім того, кожен клік на комерційні оголошення передбачено Smoothview приносить прибуток третім особам, ховаючись за рекламне програмне забезпечення програми і продовжує існування adware застосування. Єдиний спосіб розірвати всі марно реклами полягає у видаленні Smoothview з вашого комп’ютера. Таким чином, видалення цієї програми від системи настійно рекомендується. Крім того, ви повинні переконатися, що ваш комп’ютер є добре захищений від зловмисних програм.

Видалення вірусів Smoothview

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Smoothview вірус з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *