Вірус видалити Search26.co (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Search26.co

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Search26.co. Це керівництво Search26.co видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Головній сторінці, вкладки сторінок і нових бажаних пошукової системи були замінені Search26.co веб-сторінку? Ми не хочемо бути Посланці погані новини, але схоже, що у вас браузер викрадач інфекції.

Викрадачів, як відомо, генерувати величезну кількість оголошень і спливаючих вікон, які сприяють підозрілі дивлячись ексклюзивні продажів і пропозиції, спеціальні пропозиції та купони, блимає повідомлення попереджень, fake запитів оновлення і т. д. Якщо ви стали жертвою такі шкідливих паразитів, не рекомендується натиснувши на таку рекламу. Існує ймовірність того, що вони переспрямування до небезпечних веб-сайтів, які намагаються зашкодити комп’ютеру.

Найбільш поширеним засобом для браузера викрадач розподілу спам повідомлення електронної пошти, вкладення електронної пошти та виконувані файли, вільне програмне забезпечення розшарування fake запитів оновлення, фіктивні та реклами, посилання та ін. Ми консультуємо наших читачів, щоб триматися подалі від будь-яких спам, вони отримують. Найчастіше, ніж не, повідомлення від невідомих відправників інфіковані та можуть заразити ваш комп’ютер з шкідливих вірусів. Більше того, комплект програмного забезпечення, яка пропонується безкоштовно з Інтернет, як відомо, містять шкідливих програм, які не є належним чином розкрита.

Remove Search26.co
The Search26.co Virus

Для того, щоб переглянути повний зміст такого об’єму та повністю контролюють процес установки, ми пропонуємо вибирають для користувальницьких або додатково встановити. Таким чином, все, що вам потрібно зробити це, просто зніміть будь-які підозрілі дивлячись програму або програми, які вам не потрібні або навіть не призначені для завантаження в першу чергу.

Браузер викрадачів не вважаються реальні віруси тому, що вони заразити ваш лише у браузері, не вашої комп’ютерної системи. Однак, це не означає, що вони не шкідливі. Ви повинні виходити з їх негайного видалення, виявляє присутність викрадач веб-переглядача на вашому комп’ютері. Не ризикуєте шкоди для персональних даних, таких як, але не обмежуючись паролі, IP адреси, дані банківського рахунку, Ідентифікатор входу, номери кредитних карт, і т. д. Така інформація є цінним для хакерів, і вони будуть робити все, щоб отримати його, так що вони пізніше можна поділитися ним з іншими третіми сторонами для отримання прибутку.

Якщо ви хочете, щоб повернутися до мирного, безкоштовне і безпечний досвід перегляду і не дозволяти кібер-злочинці, щоб отримати в свої руки на вашої особистої інформації, дотримуйтеся інструкцій нижче і Дізнайтеся, як позбутися успішно це дратує викрадач браузера.

Видалення Search26.co

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Search26.co з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Search26.co з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *