Вірус видалити Search Module (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Search Module

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Search Module. Це керівництво Search Module видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Search Module є браузер викрадач, яке змінює настройки за промовчанням браузера без попередження. Це не означає, що програма заражає комп’ютер зловмисне програмне забезпечення, але неавторизовані зміни настройки браузера, безумовно, не те, що ви повинні миритися. Крім того, Search Module здатний піддаючи вам за різних комп’ютер загроз безпеці, таким чином, чим раніше стирання про програму з вашої системи, тим краще вона буде. Не забувайте, припинити всі пов’язані Search Module програмах, а також.

Викрадач браузер має завантажити пряма посилання, так що це навряд чи можливо, що користувачі встановити пакунок Search Module свідомо. Насправді, було доведено, що Search Module зазвичай подорожі в комплекті з низкою інших потенційно небажаних програм, таких як ShopperPro, інструментів Tuvaro, iWebar тощо. Це означає, що у випадку, якщо змінились настройки браузера, це висока ймовірність, що у вас є купа ймовірно потенційно небезпечних і небажаних програм на вашому комп’ютері. З цієї причини ви повинні бути дуже обережні, щоразу, коли ви завантажуєте програму від сторонніх веб-сайтів. У випадку, якщо вам потрібна будь-якій програмі, вам слід завантажити з офіційного сайту.

Тим не менш, навіть якщо завантажені з своїй домашній сторінці, ви повинні бути дуже обережні і уважні під час інсталяції програми. Не пропустіть важливих настройка кроки, тому, що деякі з них можуть містити дані про Search Module або будь-які додаткові застосунок. У випадку, якщо пропустити кроки установки під час виконання інсталяції, програми, такі як Search Module волі звичайно змінити домашню сторінку за промовчанням пошук двигун настройки та.

Remove Search Module
The Search Module Virus

Після установки системи, Search Module вставками на значок на панелі завдань Windows і захоплює Mozilla Firefox, Google Chrome і Internet Explorer домашніх сторінок і заміняє Bing рушій пошуку. Це не означає, що не має нічого спільного з Search Module Bing. Це тільки показує, що робить цей браузер викрадач використовувати популярної пошукової системи для своїх власних цілей.

Не скористайтеся Бінг через Search Module, тому що це цілком можливо, що результати пошуку будуть бути сфальсифіковані. Браузер викрадачів часто рекламувати комерційний вміст, так що якщо ви щось знайти за допомогою Search Module, ви швидше за все потраплятиме до цілого ряду комерційних посилання провідну на сторонні веб-сайти. Майте на увазі, що постійна перенаправлення збільшити можливість зараження шкідливим ПЗ та злісний експлуатації. Таким чином, ви повинні стерти Search Module відразу.

Під час видалення Search Module через панель керування, відновити настройки браузера за промовчанням а потім інсталювати авторитетних антишпигунську програму на машині. Це призведе до видалення всіх загроз наявне автоматично і захищатиме комп’ютер від потенційних проблем безпеки у майбутньому.

Видалення Search Module

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Search Module з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Search Module з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *