Вірус видалити Reverse Page (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware
Remove Reverse Page

Reverse Page класифікується як рекламне застосування пояснюється його інтрузивні поведінка, коли встановлених на вашому комп’ютері. По суті, це рекламне програмне забезпечення не є настільки небезпечним сам, однак, як тільки вона заражає системи, застосування уповільнює роботу комп ‘ ютера, повені монітор з кілька оголошень і загрожує ваша особиста безпека.

Комерційної реклами показано застосування adware передбачено ненадійного третіх осіб, чиї походження не знайомий. Таким чином, ви повинні ігнорувати ці оголошення з моменту помітив їх і видалити Reverse Page з вашого комп’ютера без будь-яких коливань. Власне, видалення adware програма є єдиним способом позбутися від настирливих рекламних роликів і захистити вашу систему від шкідливих програм.

Офіційний сайт компанії Reverse Page reversepage.com, однак, якщо ви спробуєте завантажити програму, ви дізнаєтеся що посилання для скачування не є активним. Це означає, що рекламне програма була встановлена на вашому комп’ютері іншим способом. Насправді, це дуже ймовірно, що у вас є установка Reverse Page по собі. Зазвичай це відбувається під час інсталяції інших freeware в системі, тому, що рекламне ПЗ часто подорожує в пакети програмного забезпечення.

Під час інсталяції нової програми комп’ютерних користувачів зазвичай не ознайомитися з умовами та умовами, передбаченими Майстер установки та погодитися на все, що в поспіху. На жаль, результат дозволяючи шкідливих програм у своїх віртуальних машин, навіть не підозрюючи про це в першу чергу. Тим не менше, коли численні спливаючі вікна починають з’являтися завзято, це впевнені, що потенційно небажані програми вже присутня на віртуальній машині.

Remove Reverse Page
The Reverse Page Virus

Reverse Page належить до відомих SuperWeb сімейства adware додатків, таким чином програма не є сильно відрізняється від інших членів родини. Його попередників, Key Lime ящірка, Rad оцінювач, солоду Марк тощо, були роздані використовуючи той же метод, як добре. Так, офіційний веб-сайт Riverse сторінки це просто афера, створений, щоб обманювати користувачів, що застосунок є законним.

Як тільки Reverse Page інфікує комп’ютери, він додає розширень на основні веб-браузери-Internet Explorer, Mozilla Firefox і Google Chrome (не включаючи найновіші версії Google Chrome, що блокують Reverse Page з міркувань безпеки). У всякому разі, що ви повинні знати, що Reverse Page є здатні доступу до особистих відомостей, таким чином він серйозно загрожує вашої безпеки.

Reverse Page запрограмований для відстеження віртуальний активності і запис історії веб-перегляду для того, щоб надати вам налаштувати реклами, які безумовно спровокує ваші інтереси. Кожен клік на відображувану додати отримує прибуток за третіх осіб, ховаючись за застосування adware. Це єдиний спосіб для Reverse Page вижити.

Якщо ви не хочете ризикувати ваша особиста безпека і поділитися особисті дані третім особам, ненадійні, потрібно видалити Reverse Page з комп’ютера прямо зараз. Таким чином підозрілі реклами буде негайно припиняється.

Видалення вірусів Reverse Page

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Reverse Page вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *