Вірус видалити “Pending Reward for Loyalty” | Оновлено

PUP

Це ваш екран стає бомбардуванні “Pending Reward for Loyalty” спливаючі вікна? Все що ви робите, не натискайте на них! Наявність такого спливаючі вікна обумовлена PUP (потенційно небажані програми) на вашому комп’ютері. Метою цієї зловмисних схеми є змусити вас надавати особисту або фінансову інформацію. Якщо ця помилка повторюється, навіть після того, як ви закриваєте спливаючі вікна, рекомендовано, щоб сканування your комп’ютер for шкідливих діяльності. Не обманюйте себе ім’я.

Там нема потенційних про проблеми, що ви перебуваєте в. Такі паразита використовує хитрість, для того, щоб проникнути в комп’ютер. Це буде не витрачати час і почне атаку на будь-які існуючі браузери на вашому комп’ютері, незабаром після того, як він вторгається. Незалежно від того, який ви відвідуєте веб-сайт рекламні оголошення буде спливаюче вікно, як лісова пожежа. Паразита, навіть, перервати онлайн-відео для рекламні паузи. Ми настійно рекомендуємо, видаляти АМАЗОНОК з комп’ютера як тільки ви помітите його. В іншому випадку ви ризикуєте не тільки отримувати ваш браузер серйозно пошкоджені, але покласти вашу особисту або фінансову інформацію в небезпеці, а також.

Як ми вже встановлено, “Pending Reward for Loyalty” повідомлення існувати через PUP на вашому комп’ютері. Питання в тому, як вона отримала на вашому комп’ютері. Ну, це не може hack комп’ютера самостійно. Це не така розвинена. Такі паразита потребує вашої допомоги, для того, щоб проникнути. Це означає, що ви дали його доступ, чи ти це, несвідомо чи ні. Часто це може статися, якщо ви вибрала для швидкого встановлення, або відкрив заражених спам.

Інші засоби PUP розподілу включають torrent файли, а також сумнівного оголошення та посилання. Після завантаження програмного забезпечення не забудьте встановити його правильно. Не робіть помилки вибирають для швидкої інсталяції. Замість цього, виберіть Custom або розширений режим майстра інсталяції, так що ви можете бути в змозі дізнатися про наявність прихованого вмісту у вигляді додаткового програмного забезпечення. Якщо будь-який, це дуже ймовірно, що насправді це шкідливих програм в бігах. Переконайтеся, що відмовитися від будь-якої додатковий установок, так що вони не отримують доступ до вашого комп’ютера.

Не варто недооцінювати силу ЩЕНЯ, відповідальний за “Pending Reward for Loyalty” спливаючі вікна. Навіть якщо вам вдається позбутися повідомлення, ви повинні переконатися, що вона існувала в першу чергу, це зумовлено gone занадто. Проскануйте комп’ютер на наявність шкідливих програм. Якщо продовжує виводитися виринаючі вікна не, ні за яких обставин, натисніть на них. Повідомлення буде хочу вірити, що ви виграли приз. І для того, щоб заявити її, вам необхідно заповнити особисту або фінансову інформацію. Така інформація є дуже цінним для шахраїв, так що вони будуть робити все можливе, щоб отримати його.

Також, якщо ви бачите будь-які оголошення, що виглядає дуже добре, щоб бути правдою, це найкраще, щоб уникнути їх. ЩЕНЯ запрограмований для надання привабливих рекламні змісту, які користувач, швидше за все, натисніть на. Справа в тому, немає ніякої гарантії, що ви натиснули оголошення приведе вас до джерела надійніше і безпечніше. Натиснувши на таких shady акціях, ви ризикуєте, піддаючи ваші конфіденційні дані. І кібер-злочинці будуть переконайтеся, щоб скористатися перевагами цього. Якщо ви хочете, щоб повернутися до приватних і безпечний присутність в Інтернеті ще раз, ви повинні діяти проти АМАЗОНОК негайно! Чим більше часу ви витрачаєте, тим гірше він буде отримувати! Якщо ви не впевнені про те, як діяти, ви можете слідувати нашим докладні інструкції нижче.

Видалення Pending Reward for Loyalty

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Pending Reward for Loyalty з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *