Вірус видалити Onlinevideoconverter | Оновлено

PUP

Відомо Onlinevideoconverter як на позір програмі, що дозволяє конвертувати відео. Ця послуга може бути використаний як онлайн (з своєму офіційному сайті) і як розширення для окремих браузера. Програма була навколо протягом довгого часу, але схоже, що він зараз бере участь у деяких дійсно shady ділової. Саме тому воно класифікується як PUP (потенційно небажаних програм). Але не давайте ім’я ти дурень. Там нема потенційних про це. Після того, як ви взаємодіяти з цим додатком, її буде переміщено взяти на себе ваш браузер і перетворити його на інструмент показу оголошення.

Кількість кліків за здійснюються згенерований реклами, тим краще прибутку, воно зробить для хакерів за ним і для сторінок, сприяє також. Але від падіння в його пастку ви ризикуєте, більше, ніж просто отримати дратівливих оголошень напад. Покладіть вашу особисту або фінансову інформацію в небезпеці. Ви подумали, як паразит робить свою рекламу настільки привабливим? Шляхом налаштування їх відповідно до перегляду історії і пошук результатів, що він вкрав з вашого браузера.

А коли ЩЕНЯМ, як відомо, введіть ваш комп’ютер під час його завантаження або за допомогою онлайн-форми, він може пройти непоміченою іншими засобами, а також. Зловмисних розширення може встановлено, що ховаються за спам, вкладення електронної пошти і виконувані файли, торренти, пакетів програмного забезпечення, запитів оновлення і сумнівних посилання та оголошень.

Для того, щоб переконатися, що цей шкідник кібер не буде проникнути через непоміченим, ви повинні звернути пильну увагу на те, що ви робите на комп’ютері. Коли це можливо, вибір на користь Custom/ розширений установки, так що ви можете побачити, якщо немає ніякого додаткового програмного забезпечення, що не належним чином розкрита для вас помітити. Якщо будь-який додатковий установок, потрібно зняти їх. Частіше, ніж ні такого бонусний контент є фактично шкідливих програм в маскування.

Onlinevideoconverter є дуже дратує паразита. Це дуже нав’язливим і допоможе запобігти наявністю нормальні браузера досвіду, постійно перериваючи вашу роботу, щоб відобразити кілька оголошень. Більш того, це шкідливе програмне забезпечення дає хакерам отримати цінну інформацію, наприклад, але не обмежуючись банківських рахунків, номери кредитних карток, Ідентифікатор входу, паролі, IP-адреси та веб-даних з вашого браузера. Інформації, як це, може піднести їх хороший прибуток, як тільки вони поділитися ним з інших сумнівних третім особам.

Чим більше часу ви дозволяєте паразита зупинитись на вашому комп’ютері, тим гірше ваш стан буде отримати. Ви бачите, кількість реклами буде продовжувати рости, поки він починає бути проблемою для вашого браузера. Рано чи пізно він не зможе йти в ногу відображення весь вміст, рівень якої підвищено і почне до краху. Відстає і низька швидкість належать до числа симптомами цієї інфекції шкідливих кібер Інтернет. Для захисту вашої конфіденційності в Інтернеті і уникнути подальших ушкоджень, вам потрібно буде вилучити АМАЗОНОК, як можна швидше.

Видалення вірусів Onlinevideoconverter

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Onlinevideoconverter вірус з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *