Вірус видалити OnlineGuard | Оновлено

PUP
Remove OnlineGuard

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити OnlineGuard. Це керівництво OnlineGuard видалення працює на всіх версіях Windows.

OnlineGuard — це програма, яка обіцяє користувачів комп’ютера, щоб захистити свої системи проти будь-якого Інтернет-інфекцій. Тим не менш, це практично неможливо, особливо при розгляді питання про те, що додаток була класифікована як потенційно небажаними та оголошення підтримки програми. Маючи на увазі ця класифікація, врахуйте, що OnlineGuard є більш ймовірно, залучити різні загрози для вашої системи, а не блокувати їх шляху дюйма

Крім того, OnlineGuard наповнить ваш веб-браузер з тонами комерційної реклами, яка буде визначено порушувати ваш щоденний сеанси перегляду. На основі всіх вищезазначених, її слід видалити OnlineGuard з вашого комп’ютера, не беручи до уваги.

OnlineGuard зазвичай інфільтратів комп ‘ ютера за допомогою деяких інших безкоштовних програм, які були оголошені на сторонніх сайтах обміну. Ці програми поставляються з купою інших безкоштовних програм, які пропонуються для встановлення як додаткове програмне забезпечення. З цієї причини ви не повинні забувати читати надану інформацію за допомогою майстра інсталяції дуже ретельно. Таким чином, ви отримаєте можливість відмовитися додатково пропонованих програм. Якщо ви пропустите цей параметр, купу непотрібні програми отримає встановлених на вашому комп’ютері, у тому числі OnlineGuard, які можуть спричинити проблеми, пов’язані з безпекою.

Remove OnlineGuard
The OnlineGuard Virus

У випадку OnlineGuard вже є на вашому комп’ютері, ваші онлайн продуктивності і підключення до Інтернету може сповільнюватися значно. Однак, що ще гірше, навіть є те, що як OnlineGuard повинна бути засіб безпеки, ви може надані результати підроблені сканування, стверджуючи, що певні загрози на вашому комп’ютері.

Тим не менш, основною проблемою є, що реклами, породжених OnlineGuard може належати до програми філії, які невідомі а також може включати кібер-злочинці. Таким чином, якщо ви взаємодієте з будь-якого з наданого рекламних роликів може призвести до зараження комп’ютера зловмисне програмне забезпечення. Щоб уникнути цього не сталося, ви б краще видалити із системи OnlineGuard відразу ж.

На щастя, процес видалення OnlineGuard зовсім не важко. Програми можуть бути видалені вручну або автоматично. Якщо ви віддаєте перевагу ручного видалення, ви можете слідкувати за надані інструкції нижче. Хоча, навіть після завершення цього процесу, ви повинні запустити повне сканування вашого комп’ютера, щоб переконатися, що немає не інших наявних загроз на ньому. У разі виявлення таких загроз, шкідливої програми буде виключити їх повністю і буде захистити вашу систему від зловмисних програм у майбутньому.

Видалення OnlineGuard

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити OnlineGuard з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *