Вірус видалити Online Video Promoter (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware
Remove Online Video Promoter

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Online Video Promoter. Це керівництво Online Video Promoter видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Online Video Promoter, також відомий як медіа-плеєр, покликана допомогти користувачам підвищити кількість переглядів оголошень на відео. Хоча при розслідуванні глибше, виявляється, що програма працює по-іншому, таким чином він вважається іншим застосунком інтрузивні adware, який здатний затоплення ваш браузер з численними комерційної реклами, яка може серйозно загрожувати вашому системи безпеки. Як ця програма підтримується рекламу сумісна з основні веб-браузери – Internet Explorer, Google Chrome і Mozilla Firefox, вона несе відповідальність за всі комерційних спливаючі рекламні оголошення, які з’являються на них.

Аналогічно до найбільш adware додатків, Online Video Promoter є так вмілі, що він може зробити вас завантажити його, навіть не підозрюючи про це. У більшості випадків на рекламне входить ваших віртуальних машин, що входять до складу інших програм і тримає свою присутність в секреті, поки кратне реклами починають з’являтися на вашому моніторі. Насправді, це не незвичайне на всіх, тому що безкоштовне програмне забезпечення зазвичай подорожі в комплекті зловмисне програмне забезпечення, тому що це простий доступ виберіть пункт система. З цієї причини комп’ютерних користувачів слід бути дуже обережними під час інсталяції нового програмного забезпечення на їх машинах і ознайомитися з умовами та умовами, передбаченими майстра налаштування програми.

Справді, після установки Online Video Promoter на вашому комп’ютері, декількох процесів, називається WinPL.exe додається до Диспетчер завдань. Крім того, всі ці процеси буде підключатися до funwithvids.com веб-сайт постійно, і вони будуть звичайно сповільнить продуктивності віртуальної машини. Якщо ви хочете, щоб уникнути цього не відбувається, ви не повинні тримати Online Video Promoter в системі.

Remove Online Video Promoter
The Online Video Promoter Virus

Після установки в системі, Online Video Promoter надає кілька комерційної реклами і перепитування у той час як під час перегляду веб-сторінки. Основна проблема з цих оголошень є той факт, що вони часто містять посилання, яка може бути переспрямування до пошкодженого веб-сайтів і може серйозно загрожувати вашої особистої безпеки. Крім того, деякі з цих сайтів сприяти підозрілі інсталяторів, які заповнені з невідомих програми, яка може завдати шкоди для вашої ОС. Як і раніше, у випадку, якщо Віртуальна машина не заразитися зловмисне програмне забезпечення, це може стати повільніше і досвід роботи системи часті збої замість цього, яка б скоріше дратує для вас.

Окремо від затоплення монітор з всі ці численні комерційної реклами і робить ваш комп’ютер повільніше, Online Video Promoter здатний ваш віртуальний заходи по моніторингу і запис історії веб-перегляду. Після того, як на рекламне збирає достатньо даних про вас, вона починається, забезпечуючи вас з налаштованим реклами, які пов’язані віртуальний інтересів і переваг для того, щоб зробити їх відкривають. Кожен клік, що ви робите приносить прибуток третім особам, ховаючись за програмою і продовжує своє існування.

Пам’ятайте, що Online Video Promoter є підтримкою реклами заявку, це означає, що кожному оголошенні натисканні на, отримує прибуток за третіх осіб, ховаючись за цією програмою. Водночас, вся інформація, що Online Video Promoter збирає про вас може використовуватись зі зловмисними намірами. Таким чином, ви повинні ігнорувати всі надані рекламу той момент вони спливаючого вікна на моніторі. Також, необхідно стерти Online Video Promoter інфекції від системи без будь-яких коливань як це єдиний спосіб розірвати інтрузивні оголошень.

Видалення Online Video Promoter

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Online Video Promoter з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *