Вірус видалити Oload.cloud (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Adware це паразита, яка пробирається на комп’ютерах користувачів без них навіть помітив. Знак, що ваш пристрій був інфікований з таких шкідливих програм це сторінка, Oload.cloud. Якщо ви постійно перенаправляються до нього або переглядати оголошення, які є ‘приходить до вас по Oload.cloud’, ви в біді.

Після того, як шкідника називає ваш браузер його “дім”, вихор unpleasantries буде ensue. Не тільки ви отримаєте кишіли різні види дратівливих оголошень, але ваш браузер буде отримати пошкодження теж. Кілька спливаючих вікон, у тексті, банерів і миготливий повідомлення попереджень покриє ваш екран кожен раз, коли ви відкриваєте браузер. Оскільки паразит має доступ до будь-якого веб-даних, вона буде використовувати історії веб-перегляду для налаштувати просувний вмісту, так що це більш привабливим вам. Врешті-решт, основною метою є створення прибуток за допомогою pay-per-click схемою.

Adware не можуть заразити ваш комп’ютер самостійно. Вона потребує допомоги, щоб зробити це. Тільки ви, користувач, може дати йому доступу до пристрою. Це просто, дійсно. Без дозволу – немає прийому. Це займе всього з однією кнопкою для несвідомо інсталювати такий паразита на вашому пристрої. Чи не недбале і читати між рядків. Хакери покладатися на наївність і недбалість, для того, щоб оманливим шляхом відкриття дверей за таких небезпечних загрозу як рекламне ПЗ.

В більшості випадків рекламне програмне забезпечення має можливість вторгнутися через спам-повідомлень і вкладень, Безкоштовні пакети програмного забезпечення та сумнівних посилання. Якщо вибрати звичай установки, замість того, щоб швидко один і триматися подалі від спам-листи, можна тримати комп ‘ ютера, рекламне програмне забезпечення безкоштовно. Також радимо нашим читачам, щоб уникнути, натиснувши на підозрілі оголошень. Часто такий вміст призводить до заражених джерел.

Прийняти вигляд Oload.cloud сайт як попередження. Якщо вам це не потрібно, ви ризикуєте шкоди для вашої безпеки та конфіденційності. Також, за простоюють і відкладання видалення паразитів може призвести до веб-переглядач стає серйозно пошкоджені. Відставання, повільний інтернет та app помилки є лише деякі з симптомів, який буде слідувати.

Рекламне програмне забезпечення здатне крадіжка будь-яку особисту інформацію, можуть знайти на комп’ютері, наприклад, але не обмежуючись паролі, облікові дані банківського рахунку, номери кредитних карток, Ідентифікатор входу, і т. д. Такі дані є цінним, так як вони прагнуть поділитися ним з іншими користувачами, для отримання прибутку. Якщо ви не хочете, що станеться з вами, ви повинні видалити цю незручність, перш ніж він здатний робити будь-які збитки, ремонт.

Видалення вірусів Oload.cloud

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, виконайте дії саме для того, щоб видалити Oload.cloud вірус з браузера.

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Oload.cloud вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *