Вірус видалити Newfolder.exe | Оновлено

Trojans

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Newfolder.exe. Це керівництво Newfolder.exe видалення працює на всіх версіях Windows.

Newfolder.exe вірус є троянський кінь інфекції. Після проникаючого ваш системи, зловмисних Троян починає робити всі види завдань, знизити захист комп ‘ ютера. Кінцева мета полягає в тому, щоб відкрити двері для інших інфекцій, таких як рекламне ПЗ, викрадачі, вимагачів, хробаки та інші. Це буде проникнути ваш браузер і змінити її настройки DNS. Це може дозволити Newfolder.exe вірус, щоб змінити домашню сторінку і за замовчуванням пошукову систему на інший сайт. У цьому разі не довіряти незнайомій виконувати ваші пошукові запити.

Веб-переглядач може почати себе дивно через на троянський діяльності. Він може переспрямування до випадкових веб-сайтів під час сесій. Новий браузер вікна та вкладки можуть відкриватися на випадкових часи. У багатьох випадках вони приходять у формах комерційної реклами. Оголошення покаже вам пропозиції для різних промислові товари. Вони прийдуть за пільговими цінами, щоб отримати ваш інтерес. Ви ніколи не повинні слідувати їх. Вони могли б привести вас пошкоджені веб-сайти, поширення шкідливих програм. Newfolder.exe вірус може також стежити за ваш сеанси перегляду і зібрати всі види вводу про вашу історію, куки та особисту інформацію (PII). Ці дані можуть бути продані третім особам, які мають кримінальної наміри.

Newfolder.exe вірус використовує методи крадькома розповсюдження ввести машини користувачів непомітно. Найбільш поширений метод є небажаних повідомлень електронної пошти. Trojan може маскуватися під доданому документі, помилково перерахованих у форматі. doc або. PDF. У дійсності вкладення є зловмисні програми в .exe форматі. Небажаних повідомлень електронної пошти часто хибному світлі надійних компаній та веб-сайти, послугами якого ви користуєтесь. Щоб перевірити, чи даного листа від ваших in-box походить від надійного відправника, робити обстеження, його ім’я та контакти. Якщо електронної адреси відправника відповідає по електронній пошті фактичного компанії, ви можете прийняти його як справжня.

Деякі небажаних повідомлень електронної пошти можна вводити свій власний адресу як відправника повідомлення електронної пошти. Це може вас здивувати, якщо не виникла ще раніше. Якщо ви не пам’ятаєте, відправивши себе по електронній пошті, що виходить від вашу адресу, просто ігнорувати його. Newfolder.exe вірус також можуть передаватися через пошкоджені веб-сайт. Будьте обережні, про сторінки, які ви відвідуєте. Якщо ви не знайомі з даного сайту, подивитися інформацію про його, щоб побачити, якщо це вважається безпечним для відвідування. Під загрозу посилання також може привести вас до інфікованої сторінки. Ви тільки повинні довіряти джерел і людей, що ви знайомі з. Посилання з незнайомій або людина дійсно може бути переспрямування до небезпечних домену.

Newfolder.exe вірус робить всі види зміни внутрішніх настройок. Це дозволяє це послабить свій захист, що робить його легше для зловмисних програм, щоб ввести вашу машину та Trojan можливість отримати доступ до історії веб-перегляду. Троян можна заблокувати ваш брандмауер, щоб ваша система вразливими для зовнішніх атак. Його буде залучити всі види підступні інструменти і дати їм можливість ввести ваш комп’ютер. Newfolder.exe вірус зміниться на інший веб-сайт вашої домашньої сторінки та за замовчуванням пошукову службу. Незнайому пошукову систему може привести до пошкодженого веб-сайти, які використовуються для розповсюдження викрадачів, рекламного ПЗ, хробаків, вимагачів та інші види програм-шпигунів. Ваш комп’ютер буде сповільнюватися, і можуть виникнути неполадки в системі.

Newfolder.exe вірус також буде генерувати спливаючі рекламні оголошення, показ пропонує для широкого спектру комерційних вантажів. Ці оголошення виходити від сторонніх веб-сайтів з підозрілі репутацією. Вони можуть вам встановлено зловмисне програмне забезпечення, а також. Від підробки ваші налаштування DNS і брандмауера, троян буде отримати доступ до інформації, що зберігається у вашому браузері. Він може записувати вашу історію, відстеження печиво, IP адреса, географічне розташування, імена користувачів, паролі та інші ПІІ. Дані, зібрані на вас можуть бути продані третім особам без вашого дозволу.

Ви повинні видалити вірус Newfolder.exe і всі файли, які він створив на жорсткому диску. Троян можна зробити записи реєстру, які все ще бути використані зловмисне програмне забезпечення дивлячись ввести навіть після Newfolder.exe було видалено. Існують керівні принципи нижче, щоб допомогти вам виконувати процес. Будь ласка, переконайтеся, що ви виконайте видалення суворо і підтримувати їх первісної метою. Щоб перевірити наявність додаткових шкідливі файли, можна провести сканування AV-програмою.

Видалення Newfolder.exe

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz [[]]
тут, 30 знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Newfolder.exe з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *