Вірус видалити Net Proxy Auto (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Net Proxy Auto. Це керівництво Net Proxy Auto видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Net Proxy Auto є непотрібним сервіс, що ваша система може легко працювати без. Існування цієї послуги означає одне-комп ‘ ютер проникли дратує adware. Не хвилюйся. Adware не дуже вважається реальні вірус тому, що він не має владу, щоб пошкодити всієї системи. Видання розраховано ваш браузер замість цього. Це шкідливе програмне забезпечення є надзвичайно добре, коли мова йде про оголошення генеруючої діяльності. Це наповнить ваш екран з численними спливаючі вікна і блимає повідомлень, часто у вигляді ексклюзивні пропозиції, спеціальні пропозиції, талони, продажів, fake запитів оновлення, т. д.

Net Proxy Auto adware прагнутиме Щоб переспрямувати вас під егідою сторінок, таким чином, щоб генерувати дохід за рахунок метод pay-per-click або одноразовою платою за перегляд. Є те, що це буде навіть піти так далеко, як призупинення відео, які ви дивитися, щоб показувати оголошення нав’язливим. Зміст реклами, передбачено Net Proxy Auto шкідливих програм волі не вдалося вас зробити будь-який нормальної роботи веб-переглядачі.

Що ви повинні знати є те зловмисних програм, наприклад рекламного ПЗ, не така розвинена, як ви думаєте. Вона не може зламати свій шлях на вашому комп’ютері. Це був ти, яким надано його отримати доступ. Так, ви. Швидше за все, це сталося без вашого відома. Adware, наприклад Net Proxy Auto Ця послуга є спосіб обманюючи ви встановлюватися таємно на вашому комп’ютері навіть не усвідомлюючи цього. Часто це відбувається через безкоштовні пакетні програмного забезпечення, підроблені оновлення, а також спаму електронної пошти і вкладень, сумнівні посилання, і. д.

завжди радимо нашим читачам бути обережними під час завантаження контенту з Інтернету. Це завжди краще зупинити свій вибір на користувальницьких або просунутим типом процес установки, таким чином, щоб мати повний контроль над вмістом уже згадувалося в комплекті програмного забезпечення. Таким чином ви можете легко зняти виділення будь-яких небажаних програм або програм, які ви вважаєте, що підозрілі або ніколи не призначені для завантаження в першу чергу. Ми також рекомендуємо отримати оновлення, ваш із ліцензовані і надійних джерел.

Adware можуть бути небезпечними як віруси як троянські коні або вимагачів, але це не означає, що ви повинні недооцінювати своїх здібностей. Не дозволяйте цього зловмисних паразита бродять по на вашому комп’ютері. З кожним днем це призведе до створення все більше і більше реклами, поки вся система перевантажень і починає збоїв. Результатом таких атак важких оголошення може тягар комп’ютері з точки серйозне збитків, ви не зможете відновити. Щоб не згадати, що оголошення відображаються цього рекламного ПЗ може випрямити ви до підозрілих або навіть у небезпечне сторонні веб-сайти.

Ви може поставити під загрозу ваші веб-безпеки, натиснувши на таких оголошень і тим самим дозволяючи хакерам викрадення особистих даних, які вони можуть поділитися з іншими людьми для отримання прибутку. Саме тому її слід видалити цей шкідливих програм з вашого комп’ютера, як тільки ви помітите його присутність.

Видалення Net Proxy Auto

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Net Proxy Auto з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *