Вірус видалити MyPoints Score (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити MyPoints Score. Це керівництво MyPoints Score видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

MyPoints Score — це програма для онлайн покупки. Вона забезпечує різні види торгового пропозиції та купони. Крім того, інструмента на веб-сайт дає вам можливість підписатися на можливість отримати нагороди. Він також охоплює деякі розваги такі теми, як подорожі та ігри. Особливості включають відео, дослідження та ігри. Ви можете зареєструватися на MyPoints Score на офіційному сайті використовувати додаткові функції і завершити за шанс виграти призи. Сайт має офіційний соціальних медіа облікові записи на Facebook і Twitter.

MyPoints Score як кажуть, був у бізнесі з 1996 року, хоча її сайт активну участь з 2004 року. Судячи з опису, інструмент може звучати як гарне додаток, але це далеко не таке. Експерти безпеки помітити деякі недоліки в його функціональність. Зокрема, програма генерує небажані спливаючі рекламні оголошення. Вони мають різні види торгового пропозиції, які може здатися гарним, але їх джерело сайти залишились непідтвердженими. Оголошення може привести вас до порушення безпеки сторінок які поширення шкідливих програм. Інша проблема з MyPoints Score, що його монітори народний онлайн діяльності і збирає різні види даних від свого браузера, включаючи інформацію, яка повинна залишатись конфіденційною. Він може записувати збережених логіни і паролі. Ці дані продається зацікавлені третім особам, які, можливо, кримінальні наміри. З цих причин, MyPoints Score класифікується як рекламне ПЗ.

MyPoints Score має офіційний сайт називається mypoints.com. Цей домен використовується для ринку інструмент, але воно не передбачає завантажити посилання. Як і раніше, за реклами поширюється до комп’ютерів по всьому світу на щоденній основі. Причиною цього є те, що вона має виявили спосіб отримати розповсюджують без користувачів охоче завантаживши та встановивши її. MyPoints Score недоступна навмисно з власного веб-сайту так, щоб він не отримати впливом на свої недоліки.

За реклами подорожує в пакети з іншими програмами. У більшості випадків засобу об’єднання себе в інсталяційний файл безкоштовні та умовно безкоштовні програми. Він вибирає цих видів програм, тому що користувачі схильні до їх завантаження та інсталяції без прийняття будь-яких заходів безпеки. MyPoints Score приходить як додатковий інструмент, який можна встановити паралельно з програму, ви придбали охоче. Додаткове програмне забезпечення не запустити свій власний Майстер установки. Вона згадується лише в умовах. Ви повинні видалити галочку поруч з нею. Ось чому ви ніколи не повинні пропустити читання угода користувача. Рекомендовано, щоб вжити заходів безпеки для запасних себе будь-які непотрібні проблеми.

MyPoints Score розробляється для його власні параметри візуалізації. За реклами запустити себе на запуск системи і працювати на задньому плані. Вона почне генерації спливаючу рекламу, яка містить різні продукт угоди. Вони будуть пропонувати виключно низькі ціни і знижки. Оголошення прийде форм Pop-Up і pop-under windows, купон коробки, банери, в тексті посилання, контекстні, плаваючих, порівняння, inline і плаваючою оголошень. MyPoints Score Примусьте їх барвистими і використовувати спеціальні шрифти і флеш-анімації, щоб привернути вашу увагу. За реклами вбудовує посилання у windows оголошення без зазначення сайти, які вони беруться. За ними будуть гральні з вашої безпеки.

На MyPoints Score на офіційному сайті, вона розкрита, що особа за ним називається MyPoints.com, Inc. Це компанія з Сан-Франциско, штат Каліфорнія. Згідно умови служби (ПС) сутності не нести відповідальність за будь-яких проблем, що люди можуть виникнути, використовуючи його. Якщо ви заразитися зловмисне програмне забезпечення від спливаючі оголошення, вам доведеться покривати свої власні втрати. Політики конфіденційності говорить, що MyPoints Score буде збирати інформацію з вашого браузера. За допомогою інструмента, ви згодні з цим. Дані на adware можна зібрати на вас поширюється на деякі деталі, які повинні залишатися конфіденційними, як ваш IP, електронної пошти та Фізична адреса, вашій країні походження, імена користувачів, паролі та інші конфіденційні дані.

Щоб запобігти з вашій системі встановлено зловмисне програмне забезпечення та облікових записів зламаний, ви повинні видалити MyPoints Score як можна швидше. Існує керівництво видалення нижче, щоб допомогти вам з процесом. Після проведення ручного видалення, ви повинні зробити автоматичного сканування вашої машини з аудіо/відео програма для перевірки, якщо інші інструменти, які підпільного були в змозі проникнути в с довідки за реклами або разом з нею.

Видалення MyPoints Score

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити MyPoints Score з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *