Вірус видалити My Inbox Helper (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

My Inbox Helper браузер розширення обіцяє допомогти вам в управлінні облікових записів електронної пошти. Насправді це шахрайські програми з браузера викрадач категорії, що приносить лише біду своїх жертв. Інсталювавши паразита отримує, вона почне генерації численні нав’язливою рекламою, число яких буде зростати кожен день. Такі рекламні змісту, як відомо, нерідко пропагується ексклюзивні пропозиції, спеціальні пропозиції, особисті знижки, т. д.

ці оголошення відобразяться на екрані в різних формах – спливаючі вікна, в текст, банери і навіть блимає повідомлення попереджень. Викрадачі можна взяти повний контроль над вашого браузера. Цей шкідливих програм легко замінити головній сторінці, вкладки сторінок і нових навіть кращим пошукову систему власний веб-сайт. З моменту дратує шкідників називає ваш браузер його “дім” він буде змінювати будь-які параметри, він вважає за потрібне, з тим щоб переконатися, що він виконує свою місію без перебоїв.

Найбільш поширені кошти, щоб ваш веб-переглядач інфіковані браузер викрадач за допомогою спам повідомлення електронної пошти, вкладення електронної пошти та виконувані файли, пошкоджені torrent файли, заражених посилання, запитів підроблені оновлення, а також безкоштовне програмне забезпечення розшарування. Цей конкретний My Inbox Helper викрадач може отримати встановлена прямо з вашого браузера app store. Щоб переконатися, що шкідливі програми підбирається на вас і встановлюється разом з іншим програмним забезпеченням, ви повинні зробити звичку робити вибір на користь Custom/ розширений установки.

Паразити такі як викрадачів покладатися на вашу недбалість і прихована в пакети програмного забезпечення. Якщо вибрано режим швидкого майстра інсталяції, таких паразита автоматично отримає встановлених на вашому пристрої без вашого відома. Якщо ви будете дотримуватися наші поради, будь-які додаткові установок стане видимою для вас. Не забудьте зняти виділення будь-яких додаткових програм до завершення інсталяції програми, ви хочете.

Не тільки робить паразита мають доступ до настройки браузера, але його можна легко одержати приватної інформації, таких як, але не обмежуючись результати пошуку та історії веб-перегляду. Завдяки цьому дані викрадач зможе створити цілеспрямованими вміст, який користувач будуть притягнуті до і тому більш імовірно, щоб натиснути на. Паразита створюється для отримання доходу для своїх розробників, а також для рекламних сторінок, через pay-per-click метод.

Підвищити свої шанси на успіх, це шкідливе програмне забезпечення буде переконатися, що збільшення кількості реклами кожен день. Це, як кажуть, це хвилює тільки кількістю вмісту, воно буде відображатися. Паразити не запрограмовано перевірити їх. Мається на увазі, ви може отримати перенаправляються на підозрілі або навіть у небезпечне сторонніх веб-сайтів, якщо ви натиснете на таких shady оголошення. Єдиний спосіб відновити контроль над вашого браузера і повернутися до безпечне і приватними присутність в Інтернеті є видалити це дратує викрадач браузера з ПК, поки не стало надто пізно.

Видалення My Inbox Helper

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити My Inbox Helper з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити My Inbox Helper з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *