Вірус видалити MacKeeper | Оновлено

PUP
Remove MacKeeper

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити вірус MacKeeper. Це MacKeeper вірусів Видалення керівництво працює для всіх версій Windows.

MacKeeper — це програма, сумісна з пристроями Apple Mac. Інструмент призначений в основному для очищення і оптимізації пам’яті вашого Mac. Він також пропонує безпеки технічного обслуговування. Додаток є досить дорогим. Його послугами можуть бути отримані за передплатою. Існує план місяця в місяць і розширених плани для передплачених періоди 6, 12, 18 до 24 місяців. Короткостроковій перспективі планувати витрати $14.95 USD, а найдовший план-за плату в $4,95 доларів США на місяць. Там це демо-версію засобу доступні яка дозволяє перевірити свої послуги і прийняти рішення про те, чи ви зацікавлені в придбанні їх.

Після виконання наших власних досліджень на MacKeeper, ми прийшли до висновку, що програма не є мудрим інвестицій. Причина для цього висновку в тому, що програмне забезпечення включає в себе ризики для безпеки. MacKeeper є підтримкою реклами. Це означає, що його розробники платять, щоб він генерувати спливаючу рекламу, сприяння вмісту різних веб-сайтах. Інструмент не гарантує надійність сторонніх веб-сайтів, хоча його послуги включають безпеки обслуговування. MacKeeper оголошення можуть посадити вас на пошкоджених сайтів і отримати вашій системі встановлено зловмисне програмне забезпечення. З-за цього інструмента класифікується як потенційно небажані програми (PUP).

Можна завантажити демо-версію MacKeeper від його офіційному сайті, mackeeper. com, у .dmg форматі. Користувачі можуть придбати щомісяця сервіс для відповідну ціну. Однак, на офіційному сайті програміста не є єдиним джерелом для нього. Інструмент часто поширюється через закулісний методи, такі, як програмне забезпечення-пакети, небажаних повідомлень електронної пошти, пошкоджені веб-сайтів і скомпрометований посилання. Розшарування містить одне або кілька додаткових інструмент окремо від основної програми. Додаткове програмне забезпечення поставляється за бажанням. Тим не менш, його галочкою за промовчанням. Ви повинні знайти, де згадується додаткові програми та видаліть галочку поруч з нею. Нехтуючи зробити це не поступалася б дозволяє йому бути встановлені на вашій системі.

Remove MacKeeper
The MacKeeper Virus

Небажаних повідомлень електронної пошти можна перенести програму, як MacKeeper, під виглядом доданому документі. Підроблені повідомлення скаже вам, що файл є отримання листа або доставки пакету, законопроект або щось інше. Щоб перевірити, якщо повідомлення електронної пошти справжня, шукати ім’я відправника та контакти. Використання веб-сайтів пошкоджений і порушеннями посилання — це пряма Розсилка, відомий як диск шляхом установки. Доступ до них є достатньо, щоб ви інфіковані. Ось чому він порадив вибірково про відвіданих веб-сайтів і посилання, які ви слідувати. Якщо ви маєте сумніви щодо певного сайту, перегляньте інформацію про це.

MacKeeper оголошення – дуже нав’язливим. Вони з’являються у великій кількості. Програма не надає параметри, які дозволяють користувачам контролювати потік оголошення. Ви будете мати справу з MacKeeper оголошень на щоденній основі. Крім того, що дратує, вони будуть сповільнювати роботу продуктивність системи. Це наслідок цуценя, використовуючи вашу систему процесора для їх виробництва. Повільний комп’ютер продуктивність не є найбільшою проблемою, хоча. Найбільш серйозною проблемою є загроза безпеці. Додаток використовує оголошення для підвищення доходів. Кожного разу, коли користувач клацне певною об’явою, інструмента на розробників отримати одиницю оплати. Оскільки кількість кліків визначає загальний доходів для власників програми, вони є першочергової важливості.

MacKeeper оголошення сприяння вміст широкий спектр веб-сайти, жоден з яких є немає шляхом перевірки безпеки. Сутність позаду MacKeeper програмне забезпечення є компанія під назвою Kromtech Альянс Corp. Він базується в Кельні, але також має офіси в Новому Орлеані, Луїзіана і Род-Таун, Тортола, Британські Віргінські острови. Компанія, яка відповідає послугами Ліцензійна угода кінцевого користувача (EULA) яка дозволяє йому бути звільнені від відповідальності за віртуальні безпеки користувачів. Це стосується не тільки за звернення до вірусу за допомогою MacKeeper оголошення, але також за те, що дані, зібрані на вас. Зібраної інформації може бути проданий нерозкритих третім особам без вашої згоди.

Ви повинні видалити цуценя, як тільки ви починаєте бачити MacKeeper оголошень на екрані. Ми надали на видалення керівництві, щоб допомогти вам рятування вашою системою небажаних програм. Після того, як ви видалили підпільного інструмент, Проскануйте свій комп’ютер за допомогою антивірусної програми. Це буде перевірити, якщо ЩЕНЯ встиг нехай в будь-який сумнівних програмне забезпечення або зробити записи в вашій системі реєстрами.

Видалення вірусів MacKeeper

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити MacKeeper вірусів з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *