Вірус видалити LearnTheLyrics | Оновлено

PUP

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити вірус LearnTheLyrics. Це LearnTheLyrics вірусів Видалення керівництво працює для всіх версій Windows.

LearnTheLyrics — застосунок, розроблений Mindspark інтерактивні компанія, яка класифікується як PUP (потенційно небажані програми). Знак, що цей зловмисниками вторглася пристрій є настройки модифікований браузера. Цей паразит замінюються на головній сторінці, вкладки сторінок і нових навіть пошукову службу, LearnTheLyrics. com сайті. Це не рідкість, помітили нові панелі інструментів або розширення, які не отримали дозвіл на монтаж.

LearnTheLyrics відповідає за велику кількість цільової реклами, які ви бачите на екрані. Такі оголошення зробить веб-перегляду пекло життя. Паразит зупиниться нічого, щоб заманити вас у свої мережі. Навіть сторінки, які раніше не відображати будь-які оголошення, буде тепер покрита акціях у вигляді банерів, в текстову рекламу, спливаючі вікна або блимає повідомлення попереджень. Але будьте обережні! Більшість спонсоровані посилання свинцю на неперевірених сторінки, які можуть прагнути до відкриття бекдори для хакерів.

Як ми вже казали, це додаток має офіційний сайт і може бути вільно завантажений з різних магазинах додатків. Однак, це також може проникнути на пристрої непомітно через розшарування вільного програмного забезпечення. Часто причина цього в тому, що користувач робить помилку, вибирають для швидкої інсталяції, прагнучи зберегти час. Звичайно, може здатися, найпростіший спосіб, щоб встановити програмне забезпечення на вашому пристрої, але це буде також надавати дозвіл на проведення прихованого вмісту отримати встановлені вздовж звичайні програми, без вашого відома. Що ми пропонуємо, ви зробити замість цього полягає у виборі Custom/ розширений тип установки коли доступні. Таким чином, ніякого додаткового програмного забезпечення, які були приховані від вас тепер буде видно. Потім, все, що залишилося зробити зніміть виділення цього вмісту й завершення інсталяції.

LearnTheLyrics утиліта не має місця на вашому комп’ютері. Після відкриття ви повинні видалити його відразу, так що це не отримати шанс, щоб вкрасти ваші особисті й фінансові дані, або серйозно пошкодити ваш веб-браузерів. Цей паразит може бути дуже руйнівним, викликаючи браузер на аварії і заморозити. Підключення до Інтернету буде також отримати постраждалі, веде до її повільній швидкості. Чим довше ви дозволяєте боротьби зі шкідниками зупинитись на вашому комп’ютері, тим гірше буде отримати свою дію. Єдиний вихід з цієї плутанини є видалення цієї неприємної LearnTheLyrics PUP. Якщо ви не знаєте, як позбутися шкідливих програм себе, ми надаємо докладні інструкції нижче.

Видалення вірусів LearnTheLyrics

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити LearnTheLyrics вірус з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *