Вірус видалити Kolnewsupdate.info (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware
Remove Kolnewsupdate.info

Kolnewsupdate.info веб-сайт є наслідком шкідливих діяльності на вашому комп’ютері. Якщо сторінку продовжує з’являтися на ваш веб-переглядач, це означає, що nasty паразита з adware категорії вторглася в пристрої. Після того, як цей шкідник називає веб-переглядач свій будинок, реальна проблема починається.

Adware здатна змінити спосіб веб-параметри. Він також можуть інсталювати shady програм, розширень і панелі інструментів, без вашого дозволу. Але це ще не все. Найгірших вплив adware інфекції є величезна кількість оголошень, який буде генерувати. Для того, щоб переконатися, що вона буде надавати вміст, який ви будете частіше натискати на, паразити відстеження онлайн активності і збирати дані веб, як перегляд історії та пошуків. З цією інформацією він буде надавати цільової реклами, яка, безсумнівно, приверне вашу увагу.

Adware запрограмовані для створення доходів методом pay-per-click. Так, за кожен клік, що ви зробити на просувний зміст паразита платять. Більше оголошень відображаються, то більша ймовірність отримання доходу. З adware йдеться, що він тікає тільки кількість спонсорувати сторінок, він буде показувати. Він не перевірить їх, тому найкраще, якщо ви триматися подалі від такої реклами, тому що є шанс, що ви може отримати перенаправляються до небезпечних джерела, прагне завдати шкоди вашому комп’ютеру.

Доброю новиною є те, що рекламне не може отримати доступ до комп’ютера, якщо ви даєте собі. Це означає, що він не може зламати свій шлях на вашому комп’ютері. Вона потребує вашого дозволу, для того, щоб вторгнутися. Часто несвідомо користувачів інсталювати шкідливе програмне забезпечення на свої комп’ютери. Це відбувається, коли вони кидаються в установку, не звертаючи увагу на умови і умови або режим процес, який вони виберіть.

Remove Kolnewsupdate.info
The Kolnewsupdate.info Virus

Якщо там були будь-які приховані програми або програми, і налаштуваннях указано для швидкого встановлення, це означає, що таке додаткове програмне забезпечення автоматично встановлюється, навіть якщо не належним чином розкрита вам. Щоб переконатися, що немає Факультативний установок незрозуміла вас, вам необхідно вибрати додаткові параметри або Custom режимі майстра інсталяції. Зніміть будь-який додатковий контент, який ви бачите, як і швидше за все шкідливих програм в маскування. Інші способи для рекламного проникнути на вашому пристрої є через спам-повідомлень, підроблені оновлень, torrent файли та shady посилання.

Рекламне програмне забезпечення може завдати серйозної шкоди ваш браузер. Завдяки важких рекламу, які були отримані в браузері кожен день ви почнете відчувають відстаючих, повільній швидкості Інтернету, а також часті app аварій. Якщо залишатися простою і не виступають проти цього небезпечного паразита, вона повністю знищити ваш веб-браузер і необхідно буде не на кого вину крім себе. Довше ви затримки, тим гірше буде отримати вашу ситуацію.

Кількість оголошень, як і раніше ростуть з кожним днем, і вони збираються отримати все більш і більш агресивними. Інтернет конфіденційності та безпеки буде напевно отримати порушена, якщо ви продовжити перебування цей зловмисного програмного забезпечення. Тільки так ви можете відновити контроль над браузером знову і захистити ваші особисті й фінансові дані від потрапляння до рук хакерів полягає у видаленні цю незручність кібер, як тільки ви виявити його присутність на комп’ютері.

Видалення Kolnewsupdate.info

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Kolnewsupdate.info з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *