Вірус видалити JZip | Оновлено

PUP

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити вірус JZip. Це JZip вірусів Видалення керівництво працює для всіх версій Windows.

JZip це безкоштовний інструмент, що сприяє як корисний і надійний двигун, що працює з різних форматів файлів. Насправді це шкідливе програмне забезпечення, яке хоче перетворити ваш браузер в інструмент показу оголошення. Шкідливих програм дослідники класифікувати цю утиліту, як цуценя (потенційно небажаних програм). Але не давайте ім’я ти дурень. Там нема потенційних про це. Більше, ніж вона здатна перетворити ваші нормальні перегляді в пекельних досвід.

ЩЕНЯ наповнить ваш екран з усіх роду оголошення. Будь то спливаючі вікна, у тексті, банери, блимає повідомлення попереджень, кожної сторінки ви відвідуєте буде покрита оголошення. Навіть відео, яке ви дивитися онлайн буде перервано за реклами. Немає порятунку від них. Якщо ви вирішили зробити що-небудь про цю неприємну шкідливих програм і приступити до негайного видалення.

JZip цуценя не може зламати свій шлях на вашому комп’ютері. Він потрібен ваш дозвіл для цього. Він буде використовувати трюки і буде сильно покладатися на наївність і безпечність проникнути на вашому комп’ютері. Найуживаніші місця таких паразита ховається є спам-листи, вкладення електронної пошти та виконувані файли пакетів програмного забезпечення, інфікованих посилання та спливаючі вікна, підроблені утиліта оголошень, запитів підроблені оновлення тощо. Коли завантаження програмного забезпечення з Інтернету, наступний крок ви повинні прийняти це вибір на користь Custom/ розширений інсталяції. Це дає змогу переглянути весь вміст те, що ви завантажили, подивіться на будь-яких прихованих програм.

Якщо ви помітили будь-які додаткові програми та застосунки, рекомендовано, щоб зняти їх, оскільки вони швидше за все шкідливих програм в маскування. Крім того, не будьте занадто швидко, можна довіряти випадкових спливаючих вікон, що рекламують сумнівних утиліти або оновити зв’язки. Якщо потрібно оновити або завантажити програмне забезпечення завжди покладатися на офіційний і ліцензованих джерел.

Що ж таке призначення за реклами? Щоб створити прибуток за допомогою методу pay-per-click для хакерів і вузлів, вона сприяє. Більше того, показано оголошень і спливаючих вікон, може призвести до сумнівних джерел. Не дивуйтеся, якщо ви отримаєте перенаправлено на shady веб-сайти. Це не рідкість для такого вмісту оголошення перенаправлення на заражених місця. Таким чином, кібер-злочинці можуть використовувати backdoor і запуску неприємні інфекцій на вашому комп’ютері. Тому не рекомендовано, натиснувши на всіх оголошень, що показуються.

Правда, не кожна оголошення буде уражений, але немає ніякого способу дізнатися який реклами є законними, а які ні. Завжди думати двічі, перш ніж натиснути на все, що ви бачите в Інтернеті. Якщо оголошення або спливаюче меню здається занадто гарним, щоб бути правдою, ймовірно це. Не потрапити в пастку, встановлених злочинців. Вони будуть робити все, щоб отримати в свої руки на ваші особисті відомості. Щоб переконатися, що ваші особисті дані залишається приватним, ми пропонуємо позбавлення від АМАЗОНОК якомога скоріше, як це створює ризик для онлайн-безпеки.

Видалення вірусів JZip

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити JZip вірус з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *