Вірус видалити “I Write You Inasmuch” Bitcoin Email | Оновлено

Trojans

Ви отримали “Я пишу вам сповідуючи” електронної пошти? Заспокойся. Немає необхідності для непотрібних паніки. Це повідомлення немає нічого, але обман, розроблений, щоб налякати вас. Ви отримали цього листа причина в тому, що десь на вашому комп’ютері таїться неприємні scamware. Паразита, подібні цим, розроблений, щоб оманливим шляхом сплати сума грошей у вигляді Bitcoin, в обмін на забезпечення конфіденційності недоторканими.

Відправники цей лист також стверджують, що ваш комп’ютер заражено вірусом троянського коня, і в результаті цієї інфекції, вони могли шпигувати за вас. Вони загрожують для розповсюдження даних, вони мають на вас, особливо в незручне відео, їм вдалося вкрасти через веб-камеру. Звертати увагу на їх загрози! Те, що вам потрібно зробити є спокійним, видалити цей шахрайської електронною поштою та сканування your комп’ютер for scamware за ним.

У більшості випадків користувачі несвідомо заразити свої комп’ютери з цей паразит через спам-листи, програмного забезпечення або інфікованого посилання. Доброю новиною є те, що він не може зламати комп’ютер безпосередньо. Це означає, що єдиний шлях для того, щоб отримати доступ, як якщо поодинці, дозволять, щоб вторгнутися. Це займе всього лише за секунду, недбалості або зневага, неприємні паразита проникнути на вашому комп’ютері.

Часто завантаження з Інтернету програмного забезпечення включають в себе прихованого вмісту, які будуть невидимі для вас, ви повинні вибрати для швидкого встановлення режиму. Саме тому ми настійно радимо вам вибрати додаткові параметри або Custom тип установки, щоб запобігти потенційних кібер-інфекції.

Афера електронної пошти “Я пишу вам сповідуючи” покладається на наївність домогтися успіху. Не довіряйте слова в цьому повідомленні. Шахраї зроблять все, щоб ви попалися на їх брехні. Цей лист не включає багато деталей. Не кажучи вже, ваше ім’я, або веб-сайту ви відвідали, що ви нібито отримав інфіковані на. Такі хакери використовувати різні трюки ви вважаєте їх. Бути розумніше, ніж їх! Не дозволяйте їм, щоб заманити вас в мережі брехні і підроблені обіцянки.

Дотримуйтесь наших порад а видаліть цей лист, як тільки ви отримаєте його. Ви повинні скануйте свій комп’ютер для виявлення реальна проблема. Не відкладайте, приймати заходів проти цього небезпечного scamware! Він може змінити свою тактику і намагаються оманливим шляхом встановлення сумнівною програмне забезпечення або навіть піддаючи особисту або фінансову інформацію. Зберегти себе майбутніх неприємностей і переконайтеся, що ваші дані не застрахований від руки хакерів, зі зняттям цей паразит дратує!

Видалення “I Write You Inasmuch” Bitcoin Email

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити “I Write You Inasmuch” Bitcoin Email з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *