Вірус видалити Holbrooked.top (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Holbrooked.top

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити вірус Holbrooked.top. Це Holbrooked.top вірусів Видалення керівництво працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Якщо ви помітили щось незвичайне, про вашому браузері, як наявність нових додатків, розширень або панелі інструментів, які коли ви не не пам’ятаю, коли-небудь установки в першу чергу, ви можете бути в біді. Така поведінка є типовим для браузер викрадачів. Вони також мають можливість змінити домашню сторінку та пошукової системи користувача з них і досить добре на затоплення екрана з вмістом небажаних реклами.

Holbrooked.top перенаправлення є чіткий ознака, що ваш веб-переглядач було викрадено. Основною метою цього зловмисних програм є генерувати такого роду оголошення, які користувач, швидше за все, натисніть на. Такі завдання можливе, тому що викрадачів можна легко отримати перегляду історії, звички і пошукових запитів, а також контролювати дії струму.

Браузер викрадачів можуть бути розподілені по-різному. Часто такі зловмисне програмне забезпечення може проникнути вашої комп’ютерної системи через спам повідомлення електронної пошти, вкладення електронної пошти і виконувані файли, підроблені оновлень, вільний пакетів програмного забезпечення, потокові файли, і т. д. Що користувачі можуть зробити для того, щоб уникнути потенційного зараження шкідливим ПЗ є оновлення свого програмного забезпечення з надійними і ліцензованих джерел і не просто сліпо довіряти підозрілі спливаюче, яка закликає їх, щоб перейти за посиланням для того, щоб почати процес оновлення.

Remove Holbrooked.top
The Holbrooked.top Virus

Крім того, це завжди краще зупинити свій вибір на Настроювана або просунутим типом встановлення, таким чином, щоб мати повний контроль над яким програми та заявки від раніше згаданих bundle фактично отримає встановлених на вашому комп’ютері. Все, що вам потрібно зробити це, просто зніміть будь-які підозріло зовнішній вигляд програми, які ви вважаєте, непотрібних або ніколи не призначені для завантаження в першу чергу.

Holbrooked.top викрадач повеней на екрані з усіма типами оголошення, спливаючі вікна, ексклюзивні пропозиції, спеціальних купонів та пропозиції, fake запитів оновлення, блимає повідомлень т. д., які можуть випрямити сумнівні або навіть у небезпечне сторонні веб-сайти.

Можливо, ви одним кліком відкриття backdoor хакерами, які не хочуть, але вкрасти ваші персональні дані, як паролі IP-адрес, банківські рахунки, номери кредитних карток, і так далі і потім поділитися цією інформацією з іншими користувачами, для отримання прибутку. Якщо ви не хочете, що станеться з вами, ми рекомендуємо приступити до видалення цього веб-переглядача викрадач якомога швидше.

Видалення вірусів Holbrooked.top

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Holbrooked.top вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *