Вірус видалити “Hello My Victim” Email Bitcoin | Оновлено

Trojans

“Привіт мій жертвою” є новий email шахрай, який циркулює в Інтернеті і дає багато користувачів серцевого нападу. Фактично, Цей обман електронна пошта є не зовсім новий. По суті, це просто оновлення до тепер відомих Bitcoin email шахрай, який діє таким же чином. Шахраї стверджують, що вони вже зламаний комп ‘ ютера, у той час як ви мали можливість відвідати порнографічні сайти. І вони зуміли шпигунів за тобою через вірус, вони почали на вашому пристрої. Вони також поставити під загрозу викрити досить чутливим кадри з вас, з того часу, коли ви нібито були дивитися відео для дорослих.

В обмін на їх мовчання ви маєте шантажу. Хакери заробляють ясно, що якщо ви не хочете, це відео, щоб побачити світло дня, ви маєте їх оплатити в Bitcoins. Сума коливається від $200 до $1000. Ви не повинні вірити одне слово, що написано в повідомленні електронної пошти. Це шахрайські повідомлення покликана налякати вас і зробити вас стрибати в непотрібних дії. Радимо Вам зберігати спокій і видалення цей лист, як тільки ви отримаєте це. Після цього слід приступити сканування ПК для паразита, що відповідає за цього scamware.

Ми вже встановили, що “Привіт мій жертвою” електронної пошти є не що інше схему, щоб вкрасти гроші. На жаль, просто видаливши повідомлення не вирішить реальна проблема. Це початок, так. Але дратує scamware паразит просто змінити свою тактику і спробувати зробити вам впасти в іншому зловмисних пастку. Але як таких небезпечних програмного забезпечення вдалося проникнути на комп’ютер в першу чергу? Ну, це все завдяки недбалість і наївності.

Шахраї, як ті, які за цей scamware процвітати завдяки користувачів неуважності. Якщо цього не досить уважні і не платити пильну увагу на те, що ви робите онлайн, вона буде легко зможете несвідомо дозволити неприємні паразита на вашій машині кібер. У більшості випадків це відбувається через спам-листи підроблені оновлення torrent файли, тіньові рекламу, і т. д. Часто користувачів інсталювати комплекті програмного забезпечення під Швидка установка режимі і, таким чином, ризик несанкціонованого установки приховане шкідливе ПЗ. Щоб переконатися, що таке бонус програми чи додатки є видимими для вас, щоб зняти виділення, переконайтеся, що зупинити свій вибір на Custom/ розширений тип інсталяції.

“Hello My Victim” Email Bitcoin Scamware цілі грати з вашим страхом, для того, щоб досягти своєї мети. Замість того, щоб втратити себе емоцій, затоплення ваш розум, скористатися моментом, щоб розглянути питання про вашу ситуацію. Відправники не передбачають конкретні деталі. Те, що веб-сайт вони використовують для зараження комп ‘ ютера? Все, що в цьому повідомленні є загроз. Порожній загроз.

Cryptocurrency є цікавий вибір. Ймовірно тому, що це безвісно відсутнім. Як тільки ви відправите вимагали суму, ви не можете отримати свої гроші назад. Але не дозволяйте шахраїв вимоги налякати вас. Видалити це повідомлення та перевірка вашої комп’ютерної системи для будь-якого зловмисного програмного забезпечення. Бути розумніше, ніж ці шахраї і захистити комп’ютер від шкоди! Позбутися від паразита відповідальність за обман “Привіт мій жертвою” і рухатися далі зі своїм життям.

Видалення вірусів “Hello My Victim” Email Bitcoin

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити “Hello My Victim” Email Bitcoin вірус з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *