Вірус видалити “Google Chrome Fatal Error” | Оновлено

PUP

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити “Google Chrome Fatal Error”. Це керівництво “Google Chrome Fatal Error” видалення працює на всіх версіях Windows.

“Google Chrome Fatal Error” є fake Попередження, що багато користувачів бачив на екранах останнім часом. Це сповіщення породжується потенційно небажаних програм (PUP). Ізгоїв засіб намагається переконати вас, що існує проблема з копію веб-переглядача Google Chrome. Це в даний час найбільш популярних веб-перегляду клієнта там. Якщо ви бачите повідомлення з попередженням під назвою, перерахованих вище, і вміст як описано нижче, не дотримуються інструкцій з нього. Це розробити обман. ЩЕНЯ позаду цих спливаючих вікон є формою шкідливі програми. Це призведе до проблем для вас і вашої операційної системи (ОС). Слід вжити негайних дій проти нього.

Якщо вам цікаво, як ваша машина отримав інфіковані цей паразит, ми можемо надати пояснення. ЩЕНЯ позаду “Google Chrome Fatal Error” повідомлень використовує темні шаблони, що мають отримати в’їзд в комп’ютери. Найбільш поширений метод розподілу комплектації. Shady програма засувки на виконуваний файл ще одне програмне забезпечення, яке діє як завантажити клієнт. Хост може бути піратські програми, freeware або shareware додаток. ЩЕНЯ буде запропоновано для установки як бонус. Він буде відзначений за замовчуванням, що означає, що приймає за замовчуванням настройки буде автоматично дозволяє йому отримати інстальовано на комп’ютер. Щоб уникнути, якщо дозволить зловмисного програмного забезпечення у вашу систему, ви повинні прочитати умови програми, які ви маєте намір зробити використання.

Remove “Google Chrome Fatal Error”
Вірус “Google Chrome Fatal Error”

спам-листи, є ще один загальний посудину для PUP позаду “Google Chrome Fatal Error” оповіщення. Приховані програми будуть приховані за вкладений файл. Відправник описати доданій документ як повідомлення на нагальним завданням. Він запропонує вам ознайомитися з документацією відразу. Незважаючи на це наскільки важливим здається даного листа, ви не повинні думати цілком законно тільки тому, що тон. Навпаки. Спамери часто написати переконливе букви, щоб вплинути на, або навіть шокувати людей. Перш ніж приймати будь-які дії повинні доказ надійності повідомлення. Шукати контакти відправника, особливо на обліковий запис електронної пошти. Що має відповідати контакти сутності, він стверджує, що представляють. Іншим способом в зловісний програми є через drive-by завантаження. Введення пошкоджені веб-сайт з порушеннями посиланням є достатньо, щоб заразити вас, так що будьте обережні.

“Google Chrome Fatal Error” сповіщень відображається у двох форматах. Повний повідомлення відображається як веб-сторінку, яка нагадує синій екран смерті (BSOD). Він містить технічну інформацію, записану в білий на синьому тлі. Наприкінці передбачувана звіт буде телефоном гарячої лінії для технічної підтримки. Наданий номер є 877-804-5390. Інші повідомлення є додатковими. Вона з’являється в невеликих біле вікно. Лише вміст, він містить список є заява про помилку і гарячої лінії. Звичайно, звіт про помилки з веб-сторінки є помилковим. Люди, які, як передбачається надання технічної допомоги не є комп’ютер інженерів. Це агенти, які будуть намагатися продати вам дорого безпеки інструмент. Ви повинні називати не гарячої лінії з самого початку. Плата за проїзд може бути високою. Крім того, ми повинні попередити вас, що пропоновані безпеки інструмент може бути worthless або навіть у небезпечне. Це може бути вірус.

Метою люди за цуценя є роблять гроші від спиною народу. “Google Chrome Fatal Error” події будуть Тактика залякування, який намагається push користувачів у прийнятті рішень захищати свою систему від потенційну небезпеку. Чи є програмне забезпечення продається через цю схему є надійним в інше питання взагалі. Тим не менш, є ще один аспект, який повинен бути враховані. ЩЕНЯ має можливостями відстеження. Це буде збирати інформацію на вас, у той час як активний у вашій системі. Введення, він може записувати включає в себе історію веб-перегляду, відстеження печиво, натискання клавіш, географічне розташування, поштовий індекс, обліковий запис електронної пошти, номер телефону, демографічні дані, імена користувачів, паролі, фінансові повноваження та інші дані. Власники ЩЕНЯ може продавати інформацію, вони отримані за допомогою браузера без вашого дозволу.

Видалення “Google Chrome Fatal Error”

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz [[]]
тут, 30 знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити “Google Chrome Fatal Error” з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *