Вірус видалити FileRepMetagen (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити FileRepMetagen. Це керівництво FileRepMetagen видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Ви бачите незліченних рекламу кожного відкриття одного з своїх веб-переглядачах? Є вашої діяльності в Інтернет постійно переривається перенаправлення? Якщо відповідь на ці питання – “так”, новина не дуже добре. FileRepMetagen є свого роду паразит, що викликає такі проблеми. Застосування в рекламне ПЗ, і ви, ймовірно, знайомі з те, що рекламне шкідників запрограмовані робити. Ви також, напевно, знаєте, як неприємно, що вони є. За реклами буде плутатися з ваш браузер настройки нон стоп під час заважає вам змінювати ці параметри назад. Це також впливає на весь ваш браузер і незалежно від того, який ваш улюблений людина, він як і раніше заражений. Це означає, що поки за реклами на борту, ви не повинні навіть надійний браузером використовувати.

Не миритися з цим. Як тільки ви почнете помічати незвичайні перенаправлення та лавину рекламні ролики, почати шукати причини. Якщо ви знайдете FileRepMetagen adware у вашій системі, не соромтеся видалити його на місці. Шкідника не робить для приємного Відгуки. По суті, це приносить з собою нічого хорошого б то не було. Як тільки ви знайшли, де вона ховається, якнайшвидше видаліть і заробити подяку вашого майбутнього самоврядування.

Якщо проігнорувати за реклами, однак, твої відчуття тут буде продовжувати властивість збільшуватися з кожним днем. Кожен раз, коли ви так багато, як дотик один ваш браузер, ви отримаєте переривається і перенаправлені на сторінку, що ви ніколи не бачили раніше. Крім того кожна сторінка, що ви змогли відвідати буде повністю покрита оголошення у всіх формах і проявах. Навіть сайтів, який колись безкоштовне буде важка на банери, купони, угод, в текстах, відеооголошення і майже будь-які інші форми оголошення, ви можете думати про. Незалежно від того, що ви робите така реклама не піде. Навпаки. Це буде продовжувати рости в цифрах, і вони стануть більш нав’язливим. Чому? Тому що хакерам використовував їх, щоб підвищити веб-трафіку на окремих сайтів та отримання доходу pay-per-click. Кожні один клік на вашому об’яви, що наповнює шахраї кишені. Ви стали їх спонсора. Існує більше, хоча.

Крім стає своїм спонсором і допомагаючи їм зробити прибуток за ваш рахунок, ви також викрити машина ризику шкідливих програм. Більшість оголошення та посилання, які ви бачите пошкоджено, і вони доставити інфекцій. Іноді один клік є все, що потрібно для вас, щоб дати дозвіл на ці інфекції ввести вашу систему. Ви хочете, що? Не забувати, що ваш комп’ютер вже страждає і неефективні через цей єдиний adware. Вона відстає весь час. Він вилітає і замерзає. Ваш браузер заморозити, а. Уявіть собі, що станеться, якщо ви випадково встановити більше паразитів. Це звичай бути задовго до вашого ПК стає непридатним для використання, а не може миритися з онлайн перерв і оффлайн несправностей. Не соромтеся. Скористайтеся нашим гідом видалення, нижче видалити шкідниками і отримати вашу діяльність перегляду в норму.

Як зробив FileRepMetagen керувати ввести вашу машину? Часто завантажити безкоштовні програми з Інтернету? Якщо так, ви виберете для звичай або основні параметри майстра інсталяції? Якщо ви зазвичай вибирають основні параметри, змінити ваші звички. Ви ніколи не знаєте, що ще можна пов’язати з вихідного застосунку потрібний і основні параметри, все стає встановлюються автоматично. Звичай налаштувань, з іншого боку, дають змогу бачити всі програми, що додатково додається і знімете з них виділення до закінчення установки. Що наступного разу ви встановите програму. Мало додатковий час і увагу може врятувати вам купу проблем у майбутньому.

Видалення FileRepMetagen

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Тип msconfigі натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити FileRepMetagen з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *