Вірус видалити Fastsearch.mobi (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Ваш браузер діє дивні останнім часом? Ну, це, Fastsearch.mobi сайт зберігає з’являються на екрані, ви маєте право турбуватися. Схоже, що ваш браузер проник на nasty-викрадач. Як тільки цей паразит встановлює себе на веб-платформи, її буде переміщено внести зміни необхідні настройки, які необхідні для виконання його місії. Можна встановити будь-які сумнівних застосунки або панелі інструментів, він вважає за потрібне і буде це робити без знання і дозволу. Більше того, викрадач перетворить ваш браузер в інструмент показу оголошення.

Незабаром після проникнення, Fastsearch.mobi почне генерації кілька оголошень у різних формах – спливаючі вікна, у тексті, банери і блимає повідомлення попереджень. Такий рівень якої підвищено зміст буде спеціально орієнтовані з’являтися більш привабливими для користувача. Як? Це все завдяки на викрадач здатність контролювати його жертвою онлайн діяльності і збирання даних веб, як перегляд історії і результатів пошуку. Основне завдання за цим є створення pay-per-click доходів.

Найбільш поширеним засобом для браузера викрадач розподілу включають безкоштовне програмне забезпечення розшарування, підроблені оновлень, інфікованих оголошення та посилання, torrent файли, спам повідомлення електронної пошти, вкладення електронної пошти та виконувані файли, і т. д. Дуже важливо відзначити, що викрадач браузер не може вторгнутися без вашого дозволу. Це означає, що десь, якось, ви дали його доступ до вашого комп’ютера.

Найчастіше що відбувається, коли ви занадто поспішним і вибрати для швидкого встановлення. Велика помилка. Таким чином, якщо є будь-які шкідливі програми, приховані як додаткове програмне забезпечення, ви не тільки буде не знають про її існування, але також автоматично надати йому доступ, а також програми, які ви хотіли, щоб встановити в першу чергу. Замість цього, ви повинні вибрати Custom або розширений режим майстра інсталяції. Роблячи таким чином, можна легко переглядати будь-які додаткові установки і вимкніть їх, так вони не вторгаються в ваш ПК.

Браузер викрадачів, не нешкідливі. Звертайте увагу на наші попередження і діяти проти нього, або ви будете стикатися багато неприємностей. Більше часу паразита дозвіл на проживання, чим більше на просувний контенту буде збільшуватися в номер. Це буде неминуче впливає на ваш браузер, який незабаром почнуть відчувати труднощі, відображаючи всі оголошення, які кинули свій шлях. Вона не буде довго, поки вона починає збоїв і відстає і в якийсь момент, навіть перестати працювати повністю. З браузера викрадач компроміси, ваш онлайн-безпеки та конфіденційності. Для того, щоб зберегти вашу особисту або фінансову інформацію від руки хакерів, вам потрібно буде вилучити цей паразит, поки не стало надто пізно!

Видалення Fastsearch.mobi

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Fastsearch.mobi з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *