Вірус видалити Dragon Coupon (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware
Remove Dragon Coupon

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити вірус Dragon Coupon. Це Dragon Coupon вірусів Видалення керівництво працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Dragon Coupon є додатком типовий adware. Таким чином, вона була класифікована як PUP або потенційно небажані програми. Такі програми не повинні знаходитися на комп ‘ ютерах як вони можуть серйозно загрожувати системи безпеки. Крім того, вони будуть повені монітор з численними комерційної реклами, які будуть абсолютно даремні і в більшості випадків, навіть небезпечних для вас.

Вищезгадані спливаючі оголошення відображатиметься щоразу під час спроби перегляду веб. Це також уповільнити роботу комп’ютера і викликати збої часті системи. Ще одна річ, ви повинні знати, що, якщо ви залишите Dragon Coupon на вашому комп’ютері, деякі невідомі третім особам найближчим часом отримають доступ до вашої особистої та фінансової інформації. З цієї причини її слід видалити програми рекламне від системи як можна швидше.

Не довіряйте помилковими обіцянками фіктивні сайт Dragon Coupon .info. Якби це було законним програми з дійсну сторінку, вам вдалося б завантажити Dragon Coupon безпосередньо з нього. Оскільки ви не можете, ви повинні знати, що цей сайт є підробленими і ненадійні.

Як правило, Dragon Coupon отримує встановлений на вашому комп’ютері, приховані за іншим безкоштовна. Це одна з його кращі методи, але це, безумовно, не тільки один. Програма також можуть проникнути в систему за допомогою спаму вкладень електронної пошти, пошкоджені посилання, пошкоджені веб-сайти або видаючи помилкових системи або програмне забезпечення, оновлення.

Remove Dragon Coupon
The Dragon Coupon Virus

Майте на увазі, що безкоштовна можливо дає простий точки доступу, тому що більшість користувачів комп’ютерів не удається приділяти увагу під час його інсталяції. Замість уважно читали умови, вони просто згоден на всі з них в поспіху. За такої поведінки вони дозволяють шкідливих і інтрузивні програми, такі як Dragon Coupon введіть свої системи, навіть не помічаючи їх.

Dragon Coupon представлена як інструмент, який допоможе вам дивитися певні формати відео на вашому комп’ютері. Тим не менш, це навряд чи його головною метою. У самому справі, додаток створюється генерувати прибуток для третіх сторін, які приховані за це. У зв’язку з тим, що програма є підтримкою реклами, якщо він хоче, щоб продовжувати свої операції, він повинен виробляти pay-per-click доходів. Кожному оголошенні ви клацніть по, готівкою в руках вищезазначених сторін.

Dragon Coupon знайшов спосіб збільшити свої шанси обманюючи вас в натиснувши на своїх оголошення, провівши деякий час моніторинг ваші звички перегляду. За цей час він отримує кращу перспективу на ваші звички перегляду і вирішує, які оголошення буде цікавіше для вас. Проблема тут, що крім ведення очей на ваш віртуальний діяльності, Dragon Coupon також записує кожен рух, ви робите онлайн і розділяє зібрану інформацію третім особам, що невідомі. Це може бути дуже ризикованим для вашої безпеки, таким чином єдине, що ви повинні робити в цьому випадку до, видаліть adware програму з комп’ютера прямо зараз.

На щастя, Dragon Coupon видалення не є важкий процес. Заплановані програми вручну або автоматично. У випадку, якщо вам потрібна будь-яка допомога з видалення process, ви можете слідкувати за ручний інструкціям нижче цієї статті. Тим не менш, навіть якщо завершення ручного видалення, ви все одно доведеться сканувати ваш комп’ютер інструментом законних шкідливої, щоб переконатися, що всі існуючі загрози було видалено, повністю. Засіб безпеки знайдіть і видаліть всі потенційно небажаних програм і буде захистити вашу систему від зловмисних програм у майбутньому.

Видалення вірусів Dragon Coupon

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, виконайте дії саме для того, щоб видалити Dragon Coupon вірус з браузера.

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Dragon Coupon вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *