Вірус видалити Disk Optimizer Pro (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware
Remove Disk Optimizer Pro

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Disk Optimizer Pro. Це керівництво Disk Optimizer Pro видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Disk Optimizer Pro класифікується як розширення для браузера, яка зазвичай поширюються за допомогою сторонніх інсталяторів зв’язані з іншими програмами сумісні з Windows. У зв’язку з тим, що Disk Optimizer Pro є сумісним з трьох основних веб-браузерів – Тобто, Mozilla Firefox і Google Chrome, розширення може бути встановлена на будь-якому з них. Якщо цьому випадку з КОМП’ЮТЕРОМ, настійно рекомендовано знайдіть і видаліть програму adware, як тільки ви помітите його віртуальної машини.

Як Disk Optimizer Pro це платна програма, вам доведеться заплатити $79.99, якщо ви хочете використовувати його. Хоча, незалежно від того, що відбувається, Disk Optimizer Pro звичайно, знайти спосіб, щоб проникнути вашої системи. Зазвичай це відбувається під час інсталяції нового програмного забезпечення на ПК, тому що ви не ознайомитися з умовами та умовами, передбаченими майстра налаштування програми. У цьому випадку ви просто погодитися на все і нехай за реклами в систему, навіть не підозрюючи про це.

Disk Optimizer Pro використовує інших методів вторгнення, а також. Інструмент часто ховається за спам вкладень електронної пошти, пошкоджені посилання або веб-сайти, щоб проникнути в комп’ютер, або це просто створює як фіктивні системи або оновлення програми.

Як тільки Disk Optimizer Pro заражає віртуальної машини, програма почнеться повним на бомбардування будь-яких попереджень після цього. Ці попередження спробує переконати вас, що ваш жорсткий диск повинен оптимізації і ви потрапили в паніці, щоб придбати цей інструмент. Однак, те, що ви повинні знати про Disk Optimizer Pro, що її слід видалити з комп’ютера, а не купувати його. В іншому випадку ти дуже ймовірно, щоб випробувати багато з питань безпеки.

Remove Disk Optimizer Pro
The Disk Optimizer Pro Virus

Незважаючи на те, що Disk Optimizer Pro є передбачається, оптимізувати ваш сеанси перегляду, adware додаток робить цей процес важче замість цього. Розширення спілкується з віддаленого adware серверів і відображає різні комерційної реклами, такі як спливаючі вікна і прапора пропозиціями, кожен раз, коли ви намагаєтесь використовувати браузер. На жаль, немає ніякої гарантії, якщо ці оголошення надійною чи ні, таким чином відкривши їх ставить вашу систему в небезпеці. Крім того, численні спливаючі вікна, що надаються Disk Optimizer Pro, здатні уповільнення швидкість Інтернету, зазнають частих системи збої і перериваючи активності перегляду. Таким чином, ви повинні видалити Disk Optimizer Pro з ПК як можна швидше.

Окремо від затоплення монітор з численними комерційних рекламу, Disk Optimizer Pro здатний ваш віртуальний заходи по моніторингу і запис історії веб-перегляду. Після того, як на рекламне збирає достатньо даних про вас, вона починається, забезпечуючи вас з налаштованим реклами, які пов’язані віртуальний інтересів і переваг для того, щоб зробити їх відкривають. Кожен клік, що ви робите приносить прибуток третім особам, ховаючись за програмою і продовжує своє існування. Якщо ви хочете, щоб уникнути цього не відбувається і захистити вашу систему безпеки, слід припинити комерційної реклами, видаляючи Disk Optimizer Pro віртуальної машини.

У випадку, що ваші сеанси перегляду переспрямовано до ненадійні і небезпечно веб-сайти деякі скомпрометований файлів і комп’ютерних вірусів можуть вдалося проникнути в комп’ютер. В результаті інфекції можуть тепер приховані в системі, і вони можуть зробити можливим вироблення для кібер-злочинці, щоб отримати доступ до вашого комп’ютера і викрасти особисту або фінансову інформацію. У такому випадку єдиний спосіб, щоб повністю видалити будь-яких загроз і вірусів і захистити вашу інформацію від викрадення полягає у використанні вищезгаданих шкідливої програми. Використовуючи його, можна легко знайти і видалити всі загрози, які приховані у вашій системі.

Видалення Disk Optimizer Pro

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Тип msconfigі натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Disk Optimizer Pro з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *