Вірус видалити Chrome Update Pending (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Якщо ви помітили, що ваш браузер Google Chrome відображає оновлення спливаючі вікна, вам необхідно підготувати на рожен. Важливо відзначити, що такі повідомлення шахрайської і служити лише як засіб, щоб уразити ваш комп’ютер. Chrome Update Pending спливаючі вікна, люб’язно викрадач браузера, яка проникла ПК. Ви повинні знати, що Google Chrome використовує такі попередження тактики. Цей паразит запрограмований на повеней на вашому екрані, з численними нав’язливою рекламою, деякі з яких можуть призвести до сумнівних джерел. Це тому, що цей зловмисниками хвилює тільки відображення стільки акціях, наскільки це можливо і не турбуючись, якщо; значить перенаправлення до захищених сторінок.

За кожен клік, що ви робите на них платять викрадач. За реклами може бути дуже оману, оскільки викрадач буде використовувати історії веб-перегляду, щоб налаштувати їх і зробити їх більш привабливим для вас. Не сліпо довіряти випадкових оголошень, яка здається занадто гарним, щоб бути правдою. Коли Chrome Update Pending спливаючі вікна зробити їх першого появи, ви повинні діяти швидко і видалити паразита, який відповідає за їх існування.

Браузер викрадач часто ховається за вільне програмне забезпечення розшарування, shady посилання та оголошень, пошкоджені torrent файли, підроблені оновлень, а також спам повідомлення електронної пошти, які містять вкладення або виконувані файли. Зробіть це звичкою не відкривати спам. Завжди думати двічі, перш ніж натиснути на що-небудь. Поспіху і наївність є двома з найгірших якостей будь-якого користувача. Читати між рядків і не пропустіть умови сторінки без спочатку читати повний текст.

Після установки програмного забезпечення на вашому комп’ютері, ми настійно рекомендуємо вибирають для просунутих тип установки, так що ви можете переглянути повний зміст те, що ви завантажили. Таким чином, будь-які приховані програми або програми стануть видимими для вас, щоб зняти з неї виділення, так що він не отримати автоматично встановлений на вашому комп’ютері.

Браузер викрадачів є небезпечним паразитами мати на вашому комп’ютері. Якщо ви дозволяєте їм залишатися на вашому комп’ютері, вони можуть серйозно пошкодити ваш браузер. Відставання, і повільний інтернет два із симптомів, які неминуче будуть з’являтися. Далі, браузер буде отримати занадто перевантаженою з кілька оголошень, які кинули свій шлях кожен день. Це буде викликати його до краху і заморозити на щоденній основі, поки в якийсь момент вона припиняє роботу повністю. Не кажучи вже про можливість особистими даними отримання скомпрометовані.

Може залишатися простою і відкласти прийняття рішень, але шахраї не дадуть можливість пройти. Вони будуть використовувати цей слабкості вигоду від отримання вашої особистої та фінансової інформації, що вони можуть легко поділитися з іншими людьми. Якщо ви хочете, щоб повернутися до безпечних і безкоштовне онлайн досвід, ви повинні діяти як можна швидше! Видалити цей браузер викрадач, як тільки ви виявити його! Нижче цього пункту ви знайдете докладні інструкції, які можуть допомогти вам з цим завданням.

Видалення вірусів Chrome Update Pending

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Chrome Update Pending вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *