Вірус видалити CheapNEnjoy (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити вірус CheapNEnjoy. Це CheapNEnjoy вірусів Видалення керівництво працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

CheapNEnjoy був представлений як інструмент, який допоможе вам заощадити гроші, пропонуючи ви вибрали купони, угод та угод про різні онлайн. Однак, незважаючи на основі, представляються як корисний, насправді він є не більш ніж інтрузивні рекламне ПЗ, яке може завдати вам з питань безпеки. Для цього з причин, CheapNEnjoy класифікується як потенційно небажані програми та він не рекомендується зберігати на комп’ютері.

Один додаток adware входить вашої системи без вашого дозволу, це повінь монітор з численними спливаючу рекламу. Такі вікна є дійсно дратує, як вони з’являються, кожен раз, коли ви намагаєтеся відкрити браузер. Єдиним способом цих оголошень припиняється, шляхом видалення CheapNEnjoy з вашого комп’ютера. Як програма класифікується як шкідливі, видаливши її із системи допоможе уникнути проблем із ваш віртуальний безпеки, а також.

CheapNEnjoy використовує різні методи, щоб проникнути вашої машини. Вона здатна крастиметься повз вас в той же час отримати схвалення для його встановлення. Найбільш часто в рекламне хитрості ви в даючи їй, ховаючись за нових безкоштовних програм, які ви встановити на вашому комп’ютері. Крім того, CheapNEnjoy також можна становити як помилкові оновлення системних або програмних, або згрупуйте разом з пошкоджених посилання, пошкоджених сайтів і спам вкладень електронної пошти. Для того, щоб уникнути, дозволяючи таких програм на вашій системі, ви повинні бути набагато більш уважними при установці нового програмного забезпечення або відкриття вкладення електронної пошти ненадійного отриманої.

Як тільки CheapNEnjoy входить комп’ютер, він відразу ж уповільнює його продуктивність до швидкості равлики. Крім того, він викликає часті системи збої і, гірше за все, він буде загрожувати ваша особиста безпека. Це відбувається тому, що основна мета програми не допомагаючи вам заощадити гроші, але заробляти гроші від вас, який підтверджує, що програма є потенційно небажані.
CheapNEnjoy є реклама підтримується додатком, метою якої є для одержання доходів pay-per-click для того, щоб продовжити свої операції. Таким чином, кожен оголошення, що ви натиснете на прибуток для невідомих третім особам ховається за це. Це причина, чому CheapNEnjoy повені ваш браузер з так багато спливаючих вікон.

CheapNEnjoy також розробили відстежувати вашу діяльність перегляду, записувати кожен крок, і потім поділитися зібрані дані з вищезгаданими третім особам. Майте на увазі, що після того, як інформація, вони можуть використовувати його для зловмисних цілей. З цієї причини ви не повинні приймати ризик тримати CheapNEnjoy на ваш комп’ютер і видалити програму як можна швидше.

На щастя, CheapNEnjoy видалення не є важкий процес. Заплановані програми вручну або автоматично. Ручне видалення надані інструкції нижче цієї статті. Хоча, навіть якщо ви завершили процес ручного видалення, як і раніше потрібно виконати повну перевірку комп’ютера з метою виявлення будь-яких залишків реєстру або тимчасові файли. Для цього, встановивши авторитетних шкідливої інструмент, який буде стерти всі існуючі загрози відразу та буде захистити вашу систему від зловмисних програм 24/ 7 в день.

Видалення вірусів CheapNEnjoy

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити CheapNEnjoy вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *