Вірус видалити Call Microsoft Customer Support | Оновлено

PUP

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Call Microsoft Customer Support. Це керівництво Call Microsoft Customer Support видалення працює на всіх версіях Windows.

“Call Microsoft Customer Support” Спливаючий елемент є ознакою біди. Бачачи це з’являтися кожен раз, коли ви Увімкніть ваш ПК означає, що у вас є інфекція на борту. Неприємні паразита зумів ковзати на вашій машині. Паразита, який належить до сімейства scamware. Цей тип інфекції не можна недооцінювати. Вони чуми. Єдина мета-гроші. Ваші гроші, щоб бути точним. І вони спираються на досить неприємну і tricky тактику, щоб отримати його.

Scamware тактики також піти на ім’я scareware, і немає підстав для цього. Вони хочуть, щоб їх жертвами панікувати як, таким чином, шахраї за ними легко може отримати те, що вони хочуть. Справа в тому, не дають страху і не вірю “Call Microsoft Customer Support” оповіщення, навіть на секунду. Це все неправда.

Згідно цих попереджень комп’ютер інфіковано з Зевса. Ви знайомі з Зевса, не так? Вона є членом сім’ї троянського коня, і це неймовірно небезпечні. Це точна причина, чому хакери використовувати його. Вони хочуть, щоб ви були налякані, і вони хочуть вам панікувати. Більшість людей, коли вони чують ім’я будь-які Trojan, дійсно варто панікувати і потім вони готові зробити все, щоб позбавитися від вірусу. Ось чому Зевс є досконалим приманки. Але немає не кусаються!

Не потрапити в пастку, шахраї налаштування для вас. Якщо ви це зробите, ви пошкодуєте про це. Страшно оповіщення, коли вони повідомити вам, що те, що троянський кінь у вашій системі, спробуйте заманити вас в виклик “безкоштовний номер”. Вони заявляють, що ви зв’яжеться з “фахівців”, який допоможе вам боротися з небезпечними загрозу вашій машині приховування. Але немає не Троян у вашій системі. Не забувайте, що.

Не звертайтесь цих «фахівців» будь-яких обставин. Якщо так, вони будуть продовжувати брехати вам і ймовірно, спробує зробити вас придбати деякі програми дорого, але марно. Врешті-решт, всі вони все одно отримуєте гроші. Не давав їм. Єдиний шкідників, вам потрібно турбуватися про це неприємні scamware. Але вам не потрібно будь-яку допомогу щодо її вирішення.

Не кажучи вже про деяких дорогих програми. Його можна видалити вручну після нашого керівництва докладні видалення в кінці цієї статті. Якщо ви виконайте дії згідно точного порядку дано, ваша машина буде безкоштовно інфекції досить скоро. Не соромтеся. Це кращий курс дій, які можна взяти. Взяти його, і все буде повернутися до нормального. Страшно оповіщення зникає, і ваш комп’ютер буде в безпеці знову.

На питання, як ви заразитися цю scamware в першу чергу є відповідь: ймовірно комплекті програмного забезпечення. Ці види шкідників часто зв’язані з іншими програмами. Бути в безпеці, слід перевірити кожну програму в пачці по одному і все ще є шанс упустити щось. Завантаження розшарування є небезпечним, і коли це можливо вам слід уникати. Щоб не згадати, що ви навіть не знаєте, ви завантажили себе інфекції, поки він діє, а потім мало бути занадто пізно. Однак, не змогли на цей раз.

Наступного разу, не вибирати основні параметри, але йти за звичай ones. Уважно прочитайте термін та умови і бути обережними, щоб не згоден з те, що ви насправді не згодні з. Крім того, майте на увазі, що хакери не забули старомодним способом використання спам-листи, які прямують до ваших регулярних папки “Вхідні”, навіть не поштову скриньку спаму. Видалити підозрілі електронні листи, прямо зараз, як натиснути на них може означати, запрошуючи неприємну вірусів на вашому комп’ютері. Також. Сторонні спливаючі вікна також є недостовірними і у більшості випадків вони пошкоджений як добре. Не нехтуйте своєю безпекою якщо ви хочете, щоб пошкодити себе.

Видалення Call Microsoft Customer Support

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Call Microsoft Customer Support з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *