Вірус видалити Bzza Setup (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити вірус Bzza Setup. Це Bzza Setup вірусів Видалення керівництво працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Bzza Setup є зловмисними паразита, який належить до категорії adware. Що він робить, що він контролює активності перегляду для того, щоб забезпечити відповідні оголошення вміст, який ви, швидше за все, натисніть на. Коли він інфільтратів комп ‘ ютера, він атакує всі ваші браузери та інсталює зловмисних додатки, розширення і панелі інструментів до них. Мета полягає в тому, щоб перетворити їх на відображенні оголошення інструменти, які генерувати гроші для хакерів і власників сайтів, інфікованих сказав оголошень переспрямування до.

Adware можна перетворити вас легкою мішенню для інших загроз, як особистість і крадіжки даних, а також вірусних інфекцій, які включають, але не обмежуючись троянські коні вимагачів, браузер викрадачів, шпигунських програм, хробаків і т. д. Adware можна легко зруйнувати роботи браузера, бомбардують вам всі види вмісту оголошення як ексклюзивні пропонує і угод, спеціальні купони, запитів підроблені оновлення, миготливий повідомлення та інші види реклами і спливаючих вікон.

Рекламне програмне забезпечення не може зламати свій шлях на вашому комп’ютері. Єдиним способом для того, щоб проникнути в систему, для вас, щоб надати йому доступ себе. Швидше за все, ви зробили це несвідомо. Часто буває, встановивши комплекті програмного забезпечення з Інтернету. Зловмисним програмним забезпеченням, як рекламне може бути легко схована серед інших застосунків і програм в таких пакетах. Як це можливо для такого, що може статися, запитаєте ви?

Ну, більшість з них занадто швидко, клацніть по кнопці ‘Далі’ при установці програмного забезпечення і ніколи не турбувати читанні умови. Більше того, вони зазвичай вибирають для швидкого встановлення і таким чином мати жодним чином, знаючи, що саме пакету насправді містять. Якщо ви хочете мати повний контроль над яке програмне забезпечення може бути інстальовано на комп’ютері, ми рекомендуємо наступне через додаткові параметри або звичай установки і просто, просто зніміть виділення будь-якої програми, які ви вважаєте, що підозрілі або ніколи не хотів, щоб завантажити в першу чергу.

Нав’язливим поведінкою, таких як той adware, може призвести до раптового зниження швидкості підключення до Інтернету. Не кажучи вже про можливість застосунки для початку збою. Це дозволить зробити, використовуючи комп’ютер неможливо. І це ще не все. Adware можна також отримати особисту інформацію, таку як паролі, IP-адрес, номерів кредитних карток Банку облікових даних, Ідентифікатор входу, і т. д. Якщо ви не хочете, це станеться з вами, теж, потрібно негайно видалити це дратує adware з вашого ПК як тільки ви помітите його присутність. Наші докладні інструкції допоможуть вам з цим завданням.

Видалення вірусів Bzza Setup

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, виконайте дії саме для того, щоб видалити Bzza Setup вірус з браузера.

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Bzza Setup вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *