Вірус видалити Browser-tools.systems (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Browser-tools.systems. Це керівництво Browser-tools.systems видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Якщо у вас виникли раптові зміни у браузері? Може бути стартовою була замінена незнайомий веб-сайт? Є кращим пошукова система також змінилися? Ми ненавидимо кажу вам це, але схоже, що ви були атаковані викрадач браузера. Це зловмисних паразита, який прагне перетворити ваш браузер на інструмент показу оголошення. Він також змінює будь-яких умовах вважає за потрібне, для того, щоб виконувати його зловмисними намірами. Ви можете навіть повідомлення розширень, додаткові компоненти або панелі інструментів, які встановлені без вашого дозволу.

Що найбільш дратівливих про цього типу cyber “вірусом” тому, що вона наповнить ваш екран з армією оголошень-спливаючі вікна, у тексті, банери, навіть у вигляді миготливий повідомлень. І з-за викрадач можливість отримати провести вашу історію і пошуків, переконається, що цей сервер створює тип вмісту, який ви, швидше за все, натисніть на. Мета такої дії є для одержання доходів pay-per-click.

Найбільш поширеним засобом поширення, викрадач браузера вже пройшли програмного забезпечення комплектації, запитів підроблені оновлення, спам-повідомлень і фіктивні посилання або реклами. Ми радимо Вам триматися подалі від будь-яких листів, які ви отримали від невідомих відправників. Крім того, ви повинні дізнатися, як apart листів від реальних і підроблені компаній. Часто користувачі отримувати електронні листи від компаній, які стверджують, eBay, PayPal або відомий банк, для того, щоб вас відкрити їх лист. Це також дуже часто для них містять різні вкладення або виконувані файли.

Ми настійно рекомендуємо, що ви не відкриваєте їх. Швидше за все, вони є заражених файлів, які прагнуть запуску вірусної атаки на вашому комп’ютері. З метою запобігання майбутніх шкідливої інфекції, також рекомендовано вибирають Custom/ розширений тип інсталяції, таким чином, щоб мати можливість зняти виділення будь-якого додаткового програмного забезпечення, що ви навіть не призначені для завантаження в першу чергу. Якщо ви хочете оновити програмне забезпечення на вашому комп’ютері, це найкраще, покладатися на ліцензію і офіційні джерела тільки, замість випадкових підозрілі дивлячись виринаюче вікно.

Браузер викрадачів не вважаються реальні вірусів. Це тому, що вони заразити ваш лише у браузері, не всієї системи. Однак, це не робить їх нешкідливі. У самому справі, є багато небезпек, які ховаються за реклами, породжених викрадач. Частіше, ніж ні такого сумнівного оголошення може призвести до небезпечних сайти третіх осіб, які намагаються зашкодити комп’ютеру. Натиснувши на такі заражених посилання, можна дозволити хакерам запуску вірусної атаки на ваш ПК або ще гірше – дати їм можливість викрасти цінну інформацію з вашого комп’ютера!

Важливі дані, як паролі, IP-адреси, номери кредитних карток, облікові дані банківського рахунку, Ідентифікатор входу і т. д., можуть легко потрапити в руки кібер-злочинці, які можна передати іншим третім сторонам для отримання прибутку. Якщо ви хочете відновити контроль над вашого браузера і повернутися до миролюбної, безпечної і безкоштовне досвід перегляду, радимо що ви дотримуйтеся інструкцій нижче, щоб дізнатися, як можна успішно видалити цей шкідливих паразитів з вашого комп’ютера.

Видалення Browser-tools.systems

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Browser-tools.systems з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *