Вірус видалити Brow Setup (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити вірус Brow Setup. Це Brow Setup вірусів Видалення керівництво працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Brow Setup програма належить до сімейства adware. Це зловмисник, який генерує вміст небажаних оголошення. Після того, як комп’ютер заражається цей тип шкідливих програм, ви почнете помічати деякі зміни, коли ви відкриваєте браузер.

Кожної сторінки ви відвідуєте будуть затоплені з оголошеннями, спливаючі вікна, ексклюзивні пропозиції, спеціальні пропозиції та купони, блимає повідомлень, підроблені оновлення запитів, гіперпосилання на випадкових веб-сторінки текст тощо. Таке шкідливе програмне забезпечення може контролювати дії таким чином, щоб забезпечити такого роду оголошення, яке ви, швидше за все, натисніть на. Що таке мета за реклами? Щоб створити доходів через pay-per-click або метод одноразовою платою за перегляд.

Рекламне програмне забезпечення не може проникнути комп’ютера самостійно. Це означає, що ви надав католикам доступ, чи ти це, несвідомо чи ні. Найбільш поширеним засобом поширення, рекламне програмне забезпечення є спаму електронної пошти і вкладень, запитів підроблені оновлення, torrent файли, сумнівні посилання та спливаючі вікна, вільний програмне забезпечення розшарування.

Часто розробників упакувати програм та програм і пов’язувати їх з зловмисного програмного забезпечення. Саме з таких безкоштовних пакетів в тому, що їх повний зміст є не належним чином розкрита що призводить до користувачів, які залишили, цікаво, як деякі програми та програми коли-небудь отримав інстальовану. Така річ може легко уникнути, якщо користувачі вибирають Настроювана або просунутим типом встановлення, таким чином, щоб мати повний контроль над змістом комплект програмного забезпечення.

Якщо користувачі помітили будь-які підозрілі дивлячись програми або застосунок, що вони ніколи не призначалася для завантаження в першу чергу, вони можуть легко просто зняти з неї виділення, переконавшись, що там не немає зареєстрованого коробки поруч з ним.

Користувачі повинні знати, що рекламне програмне забезпечення не є нешкідливим. З кожним днем, які дозволяють шкідливих програм, бродять безкоштовно на вашому комп’ютері, ви просто отримати більш і більш завалений інтрузивні реклами, що дуже важко позбутися. Це скоро призведе у вашому браузері, щоб почати збоїв, тому що він більше не зможете йти в ногу з кількістю реклами, які постійно бути відображено.

Хто хотів такий досвід перегляду? Ви не зможете робити будь-яку роботу на всіх з таких заражених браузера. Єдиний спосіб для його зупинити це шляхом видалення зловмисних шкідників зі свого комп’ютера, перш ніж ви ризикуєте отримати піддається впливу інших небезпек, як ті, які можуть виникнути з натиснувши на заражених оголошення.

Все, що генеруються з Brow Setup рекламне оголошення може можливо переспрямування до підозрілих або навіть у небезпечне сторонні веб-сайти, може відкрити двері для інших хакерів. Натиснувши на тіньові рекламу, або спливаючі вікна, ви ризикуєте отримати ваш комп’ютер інфікований інші віруси як браузер викрадачів, Троян, шпигунських програм, хробаків або навіть вимагачів! Не просто чекають статися найгірше. Це не варто ризикувати! Дотримуйтесь наших докладні інструкції нижче і позбутися від цього помилкових adware, поки не стало надто пізно.

Видалення вірусів Brow Setup

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Brow Setup вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *