Вірус видалити 4HD (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware
Remove 4HD Virus

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити вірус 4HD. Це 4HD вірусів Видалення керівництво працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

4HD була класифікована як типовий adware, отже у разі виникнення програми на вашому комп’ютері, ви б краще видалити його відразу ж. В іншому випадку ваш віртуальний безпеки буде бути під серйозною загрозою.
Щоб отримати більш повне уявлення про спосіб 4HD працює, ви повинні знати, що як тільки встановлені на вашому комп’ютері, потенційно небажані програми розпочнеться затоплення монітор з комерційних спливаючу рекламу той час, і це, безумовно, буде сповільнюватися веб-перегляду сесій. Крім того, що втручання і марно, оголошення відображається 4HD може спричинити проблеми, пов’язані з безпеки, так що ви могли б зробити в цій ситуації полягає в тому, щоб видалити його з комп’ютера. Як тільки ваш видалити 4HD від системи успішних рекламних також зникне повністю.

Що ви повинні знати про 4HD є наявність різні методи розподілу. Найбільш поширеним є, коли додаток вдасться зробити вас затвердити його установки і до цих пір увійти в систему непоміченими.

Наприклад, програма може проникнути ПК, ховаючись за спам вкладень електронної пошти, пошкоджені посилання, пошкоджені веб-сайти або freeware. Власне, серед всіх вищезазначених безкоштовне програмне забезпечення є найбільш часто використовуваним методом для розподілу, як вона дає простий точки доступу. Це відбувається тому, що більшість користувачів комп’ютерів не звертають великої уваги під час інсталяції freeware і поспішати весь процес. Це, як замість читання умови, за умови, вони просто згодні все в поспіху і кінець вгору з adware, або що-небудь ще гірше, на їхніх комп’ютерах. Для того, щоб уникнути цього, ви повинні бути дуже обережні, щоб кожен раз, коли ви встановити нове програмне забезпечення в системі і прочитати всю інформацію, що надається застосунком.

Remove 4HD Virus
The 4HD Virus

Ще одне питання, пов’язані з 4HD є, що, коли програма інфільтратів ПК, він починає, стежать за своєю поведінкою онлайн без вашого відома. Застосування реєструють діяльність веб-перегляду, для того, щоб краще зрозуміти, що звертається до вас і які ваші інтереси. Таким чином, 4HD знає, який реклами, щоб надати вам пізніше. Численні спливаючі вікна мають вирішальне значення для програми, рекламне ПЗ, тому що кожне оголошення, що ви натиснете на, прибутку прибуток за незнайомі третіх сторін, які приховані за інструмента.

Однак, в даному випадку, 4HD не тільки тримати очей на ваших звичок під час перегляду, але також зберігає кожна частина інформації на вас, і після того, що він використовує його спільно з вищезазначених осіб, які можуть використовувати його для зловмисних цілей. Отже, якщо ви тримаєте 4HD на вашому комп’ютері, ви ризикуєте спільного використання особистої та фінансової інформації невідомі, можливо, шкідливих, люди. У випадку, якщо ви не хочете ризикувати ваша особиста безпека, ви повинні видалити 4HD як можна швидше і переконайтеся, що ваша система буде краще захищена в майбутньому.

Доброю новиною є те, 4HD видалення не важкий процес. Заплановані програми вручну або автоматично. Інструкції з ручного видалення надаються під цією статтею. Хоча, навіть якщо ви завершили процес ручного видалення, як і раніше потрібно виконати повну перевірку комп’ютера з метою виявлення будь-яких залишків реєстру або тимчасові файли. Для цього, встановивши авторитетних шкідливої інструмент, який буде стерти всі існуючі загрози відразу та буде захистити вашу систему від зловмисних програм 24/ 7 в день.

Видалення вірусів 4HD

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, виконайте дії саме для того, щоб видалити 4HD вірус з браузера.

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити 4HD вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *