Видаліть DNS Unlocker “Вірусом”

Adware
Remove DNS Unlocker

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити DNS Unlocker. Це керівництво видалення DNS Unlocker працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Якщо раптом помічаєш, DNS Unlocker оголошення на ваш веб-браузер, це кришталево чистою, що одна або кілька програм adware присутні на вашому комп’ютері. У цьому випадку, це рекламне та викрадач в одному. Багато третіми особами за допомогою цієї рекламної платформи для просування своїх товарів і послуг. Однак, що ви повинні знати, в даному випадку є тим, що такі сторонні розробники можуть зловмисними намірами, який може поставити під загрозу ваші віртуальні безпеки.

DNS Unlocker зазвичай замінює вашого веб браузера та пошукової системи і з’являється на весь екран, пропонуючи вам встановити деякі здавалося б корисних додатків або оновлення для деяких програм. На жаль, Unlocker оголошень DNS є дуже тривожним, оскільки вони відображаються на моніторі весь час і сповільнити ваш сеанси перегляду. Для того, щоб зупинити їх від повеней ваш браузер, ви повинні знайти програму, причиною їх з’являтися і видалити її з системі як можна швидше.

Майте на увазі, що оголошення DNS Unlocker тісно пов’язані віртуальний діяльності. З цієї причини ви повинні бути дуже обережні, кожного разу, коли ви завантажити безкоштовне програмне забезпечення з незнайомий веб-сайти, або в іншому випадку ви можете закінчити з adware, браузер викрадачів або інші небажані програми на вашому комп’ютері.

Adware програм також може проникнути вашу систему як вкладення до спам-листів, які ви відкриваєте і завантажити, або іноді буває достатньо, щоб приземлитися на шкідливий сайт заразитися. Таким чином, ви повинні бути надзвичайно уважними типу веб-сайти ви відкриті і зміст ви придбаєте для того, щоб захистити вашу систему від шкідливих програм.

Remove DNS Unlocker
The DNS Unlocker Virus

Найголовніше, ви повинні знати про оголошення DNS Unlocker є те, що ви повинні ігнорувати їх, тому що вони не тільки втручання, а також потенційно небезпечні. Як вже згадувалося раніше ці оголошення сприяння зміст, який належить до невідомого третім особам. Це означає, що все, що ви запропонували, існує висока ймовірність, що не буде справжнім. Пам’ятайте, що коли застосунок або оновлення запропонував і завантаженням їх, що ви швидше за все придбати буде шкідливих програм.

Інша серйозна проблема, яка пов’язана з DNS Unlocker оголошень є діяльність програми adware, вони пов’язані. Після установки на ПК, ці програми почне моніторингу використання мережі і буде сповільнюватися віртуальний діяльності. У цьому випадку, єдине, що залишається зробити є видалення adware програми або програми, з вашої системи відразу ж. Таким чином тривожні спливаючі рекламні оголошення буде негайно зникне також.

На щастя, видалення DNS Unlocker не є важкий процес. По-перше, ви повинні знайти рекламне програмне забезпечення програма, яка генерує їх і видалити його з комп’ютера. Цю програму можна видаляти вручну або автоматично. Ручне видалення надані інструкції нижче цієї статті. Хоча, навіть якщо ви завершили процес ручного видалення, як і раніше потрібно виконати повну перевірку комп’ютера з метою виявлення будь-яких залишків реєстру або тимчасові файли. Для цього, встановивши авторитетних шкідливої інструмент, який буде стерти всі існуючі загрози відразу та буде захистити вашу систему від зловмисних програм 24/ 7 щодня.

DNS Unlocker деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити DNS Unlocker з браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *