Видалити Zoomnewsupdate.info (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Дослідники шкідливих програм є сигналізації, що Zoomnewsupdate.info є adware пов’язані сторінки, яка не має місця на вашому браузері. Сайт є люб’язно паразита, який ховається на вашому пристрої. Паразит від рекламного по категорії. Це місія? Для створення як багато оголошень як можна швидше, так що він може отримати прибуток від кожного натисніть що ви зробити на них. Оголошення можуть мати назву як “Працює на Zoomnewsupdate”, ‘Реклама від Zoomnewsupdate’, і т. д. Якщо ви помітили такої реклами, не натискайте на них.

Справа в тому, користувачі будуть дуже притягнуті до такого авторами вмісту, оскільки паразит використовувати web дані як історія веб-перегляду та пошукові запити, щоб налаштувати їх і підвищити їх шанси на отримання клацнули. Рекламне програмне забезпечення є не тільки відповідає за численні реклами, що відображається на екрані. Паразити корумпованих веб-переглядач і перешкодити вам використовувати це нормально.

Найбільш поширені місця adware приховує позаду включають, але не обмежуючись спам-листів і вкладень, shady посилання, Софт, комплектації, torrent файли, підроблені оновлень тощо. Але він потребує вашого дозволу інфікувати пристрою. Якщо ви йдете, не дати йому доступ, не буде мати можливість вторгнутися. Це так само просто. Шахраї покладатися на вашу недбалість і поспіху, щоб обдурити вас в несвідомо встановити такі зловмисного програмного забезпечення. Це часто відбувається, коли ви недбало клацніть по кнопці ‘Далі’ перед читанням повний текст. Користувачі, як відомо, показувати умови частини теж.

Ще одна помилка полягає у виборі швидкий режим майстра інсталяції. Роблячи таким чином, будь-які приховані шкідливі програми буде отримати автоматично встановлений на вашому пристрої без вас навіть підозрюючи про це. Те, що вам потрібно зробити, це зупинити свій вибір на Custom або розширені установки, робити зміст невидимий для користувача. Потім все, що вам потрібно зробити це, просто зніміть виділення додаткового програмного забезпечення, так що він не отримує доступ до вашого комп’ютера.

Рекламне ПЗ часто отримує недооцінювати користувачами. Багато людей думають, що оголошень напад є нешкідливим. У дійсності таку велику кількість реклами може призвести до веб-браузер аварії, заморозити і відстає на щоденній основі. У певний момент навантаження буде отримати занадто великий, викликаючи app перестати працювати взагалі. Ваш єдиний вибір полягає в позбутися від цього дратує adware якомога швидше. Коли ви виявити його присутність, не витрачати час і видалити його з комп’ютера. Тримаючи його без нагляду поставить особисту інформацію на зразок паролів, кредитна картка чисел, Логін ID, IP адреси, і так далі в ризику.

Хакери намагатиметься отримати ці дані для своїх власних інтересах. Якщо ви хочете, щоб повернутися до нормального і безпечного перегляду веб-сторінок з без втручання реклами, ви повинні негайно приступити до видалення цього небезпечного adware.

Видалення Zoomnewsupdate.info

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Zoomnewsupdate.info з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *