Видалити Winmoreprize.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Winmoreprize.com. Це керівництво Winmoreprize.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Winmoreprize.com перенаправляє є чіткий ознака, що ваш браузер був заражений поп викрадач неприємні браузера. Після того, як цей зловмисниками вторгається, починайте отримувати численні інтрузивні реклами у вигляді спливаючих вікон, банери та в текст. Часто такий вміст буде сприяти підозріло дивлячись ексклюзивні пропозиції, спеціальні пропозиції, продажу, купони, знижки, а також блимає повідомлення попереджень, fake запитів оновлення або сумнівної корисності інструменти.

Це не рідкість для такої реклами мати текст під ними, як “Працює на Winmoreprize.com” або “Притягнуто до вас по Winmoreprize.com”. Більше того, викрадачі відомо, змінити настройки браузера і встановити shady панелі інструментів і розширення. Жертв цієї шкідливих паразитів навіть доповідь, що їх домашньої сторінки та пошуку постачальника послуг, поряд з нової вкладки сторінок були замінені на сайті Winmoreprize.com.

Браузер викрадачів здатні більш ніж крадіжка вашої історії веб-перегляду, звички та результати пошуку. Це робиться для того, щоб гарантувати, що паразита зможуть створити певний вид реклами змісту, яке користувач є швидше за все, натисніть на.

Викрадачі зазвичай поширюються через спам повідомлення електронної пошти, вкладення електронної пошти та виконувані файли, пакети вільне програмне забезпечення, підроблені оновлення, корумпованих посилання та оголошень, інфікованих torrent файли тощо дуже важливо покластися лише, ліцензовані і офіційні джерела Коли мова йде про оновлення програмного забезпечення. Користувачі можуть натрапити на спливаючі вікна, які закликаємо їх, щоб перейти за посиланням для того, щоб оновити програму на своєму комп’ютері.

Частіше за все такі посилання виявиться підробленої і тільки прагнути завдати шкоди вашому ПК. Якщо потрібно інсталювати програмне забезпечення, яке ви завантажили з Інтернету, ми настійно рекомендуємо вибирають Advanced/ Настроювана інсталяція процес, так що ви можете мати можливість переглядати повний зміст завантажений пакет. Слідуючи цій раді, ви будете мати можливість легко зняти виділення будь-якого додаткового програмного забезпечення, що здається підозрілим для вас або ніколи навіть має на меті завантажити в першу чергу.

Браузер викрадачів, не слід недооцінювати. Вони здатні зробити великий збиток на ваш комп’ютер. Позаду виглядають безпечними оголошення ховаються прихованих загроз. Ось чому це не гарна ідея, щоб натиснути на будь-які оголошення, що виглядає дуже добре, щоб бути правдою, тому що в більшості випадків – вони. Ви можете бути одним простим рухом несвідомо інфікуванню комп’ютера з інших небезпечних шкідливих програм як шпигунських програм, рекламного ПЗ, хробаків і навіть троянів або вимагачів! Вірогідність зараження такий вірус невеликий, але ще можна тим не менш. Ви не повинні ризикуєте!

Викрадач веб-переглядача на вашому комп’ютері є серйозною загрозою для онлайн-безпеки та конфіденційності. Ви не хочете, особисті дані, такі як паролі, інформацію щодо банківського рахунку. Логін повноваження, номери кредитних карток або IP адреси потрапити в руки кібер-злочинці, ви? Для того, щоб позбутися від дратівливих боротьби зі шкідниками, радимо Вам дотримуватися наші докладні інструкції нижче. Чим більше часу ви втратите, тим гірше наслідки отримають, так не витрачати час!

Видалення Winmoreprize.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Winmoreprize.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *