Видалити Websearch.coolsearches.info (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Websearch.coolsearches.info

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Websearch.coolsearches.info. Це керівництво Websearch.coolsearches.info видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Websearch.coolsearches.info були класифіковані як викрадач браузер, який здатний проникаючим вашого комп’ютера при перегляді веб-сторінки і намагається завантажити різні програми від сторонніх веб-сайтів. Майте на увазі, що цей викрадач не тільки впливає на домашню сторінку за умовчанням, але він також замінює вашої пошукової системи за умовчанням. Таким чином, у випадку, якщо ви хочете змінити URL-адресу домашньої сторінки та пошуку постачальника, її слід видалити Websearch.coolsearches.info викрадач браузера з вашої віртуальної машини як можна швидше.

Websearch.coolsearches.info виходить від великої родини Websearch, який включає в себе такі браузер викрадачів, як Websearch.searchisfun.info, Websearch.searchdominion.info, Websearch.searchitwell.info тощо. Майте на увазі, що ці викрадачів сприяли та розподілених дуже аналогічним чином. У самому справі, користувачі не завантажити Websearch.coolsearches.info безпосередньо тому що немає немає прямого завантаження джерело для нього. Замість цього, викрадач входу до системи в комплекті з Multiplug рекламне ПЗ додатків, як EZDownloader, YouTubeAdBlocker, оптимізатор Pro, Unideals тощо. Таким чином, для того, щоб уникнути, інсталяція Websearch.coolsearches.info на вашому комп’ютері, слід надавати жодної p2p торренти веб-сайтів і яка могла б принести рекламне програмне забезпечення віртуальної машини.

Один раз Websearch.coolsearches.info введіть ваш комп’ютер, вона починається, викликаючи вам багато проблем, при цьому програма не повинні знаходитися в системі. Найпомітнішою зміною зроблені викрадач є модифікацією вашого за замовчуванням домашню сторінку і пошуку двигуна, який ви неодмінно помітите. По суті, це просто так, як викрадачів працювати-після того, як вони проникнути ваш ПК, необхідне не затвердження реалізувати будь-які зміни на ньому, яка безумовно може завдати шкоди вашому комп’ютеру. Однак, що більш цікаво, є той факт, що ви не можете пригадати, установки програми в системі, і це, безумовно, буде турбувати вас.

Remove Websearch.coolsearches.info
The Websearch.coolsearches.info Virus

Після інсталяції на комп’ютері, Websearch.coolsearches.info починається повінь монітор з численних комерційної реклами та зв’язків. Проблема тут в тому, що це не дуже легко розпізнати ці посилання, так що ви могли випадково натиснути на них і отримаєте перевели деякі пошкоджені сайти з шкідливого вмісту. Це як ваш комп’ютер може заразитися шкідливих програм, які ви не повинні дозволяти.

Однак, згаданого вище комерційної реклами, не річ, яку ви повинні турбуватися про більшість. По суті, найголовнішим підсумком пов’язані Websearch.coolsearches.info є можливість програми доступу до Ваших персональних даних. Як тільки викрадач інфікує комп’ютери, починається ваш віртуальний заходи по моніторингу і записує історії веб-перегляду. Після того, як програма зібрали достатньо інформації про ваші уподобання, Websearch.coolsearches.info акцій даних третім особам, які приховані за це і вони могли б використовувати зі зловмисними намірами. Саме з цієї причини, чому ви повинні видалити Websearch.coolsearches.info з комп’ютера прямо зараз.

Websearch.coolsearches.info робить має окремий інсталятор, тому її не вдається видалити за допомогою панелі керування. Тим не менш, можна видалити викрадач вручну або автоматично, в залежності від ваших особистих переваг. Інструкції з ручного видалення надаються під цією статтею. Однак, ви повинні знати, що навіть якщо ви завершили процес ручного видалення, ви все ще повинні запустити повну перевірку комп’ютера для того, щоб виявити будь-які реєстру залишки або тимчасові файли. Для цього, встановивши авторитетних шкідливої інструмент, який буде стерти всі існуючі загрози відразу та буде захистити вашу систему від зловмисних програм 24/ 7 в день.

Видалення Websearch.coolsearches.info

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Websearch.coolsearches.info з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *