Видалити Wannacry Hack Team Email Warning | Оновлено

PUP

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Wannacry Hack Team Email Warning. Це керівництво Wannacry Hack Team Email Warning видалення працює на всіх версіях Windows.

Wannacry є небезпечним вимагачів вірус. Але не бійтеся. Wannacry Hack Team email warning немає цього вірусу. Хакери просто використовувати його ім’я для того, щоб налякати людей. Однак, вони знають свою електронну пошту. Ці кібер-злочинці намагаються заманити вас у свої пастки. Чи не попадіться в ньому! Це всього лише схему, щоб зробити ви вважаєте, що щось не так з вашого комп’ютера і що під загрозу ваші файли. Це неправда.

Якщо ви отримали такі повідомлення ‘Wannacry Hack команда’, ви повинні негайно видалити його. Все що ви робите-не відкривайте його! Крім того, доцільно для сканування комп’ютера на наявність шкідливих програм. Електронні повідомлення, як це зазвичай породжених цуценят (потенційно небажаних програм). Цей цуценя може бути що завгодно-від додатковий компонент браузера або панель інструментів для відео-плеєр. Такі PUP паразита має можливість перенаправляти веб-трафіку на афера або заражені сайти.

Як цей зловмисниками вдалося проникнути комп ‘ ютера? З вашою допомогою, звичайно. Справа в тому, користувачі несвідомо надати такий доступ небажаних програм. Це часто відбувається, коли вони вибирають для стандарту або швидкого встановлення, коли вони завантаження програмного забезпечення з Інтернету. Найбільш поширені середнє розподілу PUP пучками вільного програмного забезпечення, яка була Перепакована розробниками і включають програм та програм, а також шкідливі програми, які не є належним чином розкрита і таким чином жертва не знають про її існування.

Ми рекомендуємо, буде для Custom/ розширений режим майстра інсталяції замість цього. Таким чином, користувачі можуть мати повний контроль над завантажений вміст і може легко зніміть виділення з будь-якого програмного забезпечення, які вважатимуть не вартими довіри або ніколи не призначені для завантаження в першу чергу.

Небажані програми, яка стоїть за електронною поштою попередження команда Wannacry рубати, не можна недооцінювати. Вона має кошти, щоб перетворити вас на легкою мішенню. Цей паразит буде відстежувати дії і також збирати ваші персональні дані як перегляду історії, пошукових запитів та ін. Така дія буде зроблено таким чином, щоб генерувати націленого оголошення вміст, який може випрямити на підозрілі веб-сайти третіх сторін. ЩЕНЯ, як це одне, це не можна залишити без нагляду! Це може призвести до серйозних безпеки порушенням!

Він отримав свою адресу електронної пошти, далі, це може бути ваш номер кредитної картки або гірше! Ви повинні видалити небажані програми, перш ніж він викликає більше будь-які збитки або крадіжки особистої інформації.

Видалення Wannacry Hack Team Email Warning

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Wannacry Hack Team Email Warning з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *