Видалити Usarewardspot.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Usarewardspot.com. Це керівництво Usarewardspot.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Usarewardspot.com є зловмисними сторінки. Якщо ви бачити на екрані кожного разу ви так багато, як дотик, один з своїх веб-переглядачах, ви потрапили в біду. Сайт є тільки через інфекції adware. Так, у вас є рекламне на борту, і чим швидше ви вжити заходів проти нього, тим краще. Adware шкідників не роблять для приємних супутники. Навпаки. Всі вони роблять є розорення preciously нормальної роботи браузера і сповільнити вашу машину.

Usarewardspot.com adware тут не виключення. Не чекайте, щоб бути корисними для вас у будь-якому випадку. У складі класичний цього сімейства шкідливих програм цей паразит так само дратує і небезпечно, як і інші. Не допускайте його перебування у вашій системі занадто довго. Чим більше часу, він витрачає на борту, більше проблем викликає. Знайти, де вона ховається і позбутися від нього до змушує вас більш серйозні пошкодження.

Сайт неприємні adware сил на Usarewardspot.com на вас нон стоп. Як ми вже говорили, ця сторінка не є надійним. Це афера, який намагається заманити жертв комп’ютерів конфіденційну інформацію. Сторінка показує вам різні обстежень і стверджує, що, якщо ви завершити їх, ви будете винагороджені. Якщо ви це зробите, тим не менш, ви не отримаєте винагороду. Замість цього, запитає розкрити особисту інформацію. Не робити, що ні за яких обставин.

Правда в тому, що хакери за цей adware після ваші гроші і вони готові зробити все, щоб отримати його. Якщо ви віддаєте ваші особисті дані, вони можуть спробувати шантажувати вас. Вони можуть використовувати його для зловмисних цілей. Вони можуть висохнути ваш банківський рахунок. Те, що, хоча. Незалежно від результатів є, вам не сподобається. Що є чому себе запасні ці неприємності і позбутися від за реклами як можна швидше.

Крім того, щоб вкрасти гроші, шкідниками також руйнує роботи браузера, викликаючи ваш браузер, щоб перенаправити ви весь час і бомбардування ви з рекламних роликів. Уявіть собі, що перетворитися вашої діяльності в Інтернет. Ви не можете робити нічого онлайн тому, що ви постійно переривається і перенаправляється на тінистих сайтів. Зрозуміло, ці махінаціями не непоміченим вашої машини. Він також страждає. У головних ролях underperform і часто відставати. Також розбився і іноді зависає.

Певні програми може не завантажуватися і працювати належним чином, і т. д. Все це через nasty adware. Навіщо тримати його? Чому нехтуйте своєю безпекою? Робити те, що краще для вас і видалити порушник з вашого ПК якомога швидше. В кінці цієї статті ви знайдете легко стежити керівництво видалення. Виконайте дії згідно точного порядку огляду і очистити вашу машину раз і назавжди. Не витрачайте час в дебатах. Час не є вашим другом. Діяти швидко і зберегти ваш комп’ютер від цієї зарази.

Як на рекламне вводите ваш комп’ютер? Часто завантажити безкоштовні програми з Інтернету? Якщо так, ви виберете для звичай або для стандартних настройок у майстрі настроювання? Якщо ваша відповідь стандарт, змінити ваші звички. Шахраї часто прикріплюються шкідливих програм на інші програми в Інтернеті. Потім під час інсталяції цих програм, інсталювати зловмисне програмне забезпечення також. Принаймні, якщо ви йдете з стандартні параметри.

Якщо ви виберіть “власний” ті, можна переглянути всі додатково додається застосунків для комплекту, а також видалити його, перш ніж натиснути кнопку “Готово”. Вимкніть всі додаткові функції, як вони зазвичай зловмисних. Якщо ви по-справжньому необхідні їм, б завантажені їх себе до цього моменту!

Видалення Usarewardspot.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Usarewardspot.com з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Usarewardspot.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *