Видалити Trojan.script.agent.gen | Оновлено

Trojans

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Trojan.script.agent.gen. Це керівництво Trojan.script.agent.gen видалення працює на всіх версіях Windows.

Trojan.script.agent.gen є типовим троянського коня. Підпільні програми входить комп’ютерів через закулісний методи і використовує їх. Це ваша система внутрішніх параметри візуалізації, крадіжки особистої інформації та перетворити ваш комп’ютер в зомбі. Експлуататорські ПК Trojan.script.agent.gen буде проникати віддалених пристроїв. Це по суті зробить вас жертвою і спільник. Може бути прямим компроміси, які зачіпають особиста безпека і непрямий питання через вашу машину участі у схемі.

Trojan.script.agent.gen розповсюджується за допомогою темно візерунки. Більшість пропаганди вектор це спам. Ця техніка спирається на звичайні файли. Деструктивна Trojan об’єднуються із вкладеним файлом несправедливо називають законною документа. Щоб переконати вас, що це справжня, шахрая буду писати від імені авторитетних компаній або організацій, як national post, Кур’єр фірми, банк, установа, уряд відділення, соціальні медіа мережу, торгової платформи або місцевої поліції відділ. Ви можете сказати, чи повідомлення приходить з авторитетного джерела, зіставляючи контакти. Офіційний на веб-сайті відповідні особи і проконсультуватися контактну сторінку для посилання.

Швидкий спосіб переказу Trojan.script.agent.gen за допомогою drive-by установки. Це означає, що завантажити й установити зловісні програми буде ведуть на веб-сайті. Все, що потрібно, щоб викликати процес призначений для введення в домен. Ви повинні бути обережні про місця, які ви відвідуєте в Інтернеті. Існує багато прихованих протипіхотних мін, тому переконайтеся, що люди, яких ви довіряєте, і особисто вибрані джерела є надійним. Сподіватися тільки на людей, ідентичність яких ви впевнені, що про і зробити ваші дослідження на незнайомі сайти. Іншою альтернативою є bundle Троян з іншої програми, як freeware, shareware або піратської інструмент. Хост список вірус як бонус інструмент в його умовах. Якщо вам пропонують додаткові програми, ви повинні відмовитися.

Trojan.script.agent.gen діє у великих масштабах. Всі інфіковані пристрої брати участь у свої процеси. Брудної програма створює ботнету, яка встановлює зв’язок між ними. Систем від розробників Trojan отримують дистанційних команд. Хакери постійно запуску атак для зараження більшої кількості пристроїв і додати їх до на ботнет. Кількість під загрозу машин має важливе значення для підвищення ефективності вірусу. Кожен пристрій виконує самі операції. Коли є більше в тому ж ботнету, нападів здатні досягти більшою кількістю пристроїв. Trojan.script.agent.gen робить записи в системному і змінює внутрішніх настройок системи для того, щоб бути в змозі використати це повною мірою.

Trojan вимагає інформацію від інфікованого пристрою та продає його на darknet ринках. Він може записувати всі види даних. Почнемо з того, зловмисні програми буде отримати доступ до історії веб-перегляду, відстеження печиво, натискання клавіш, IP адреса, географічне розташування та специфікацій системи. Ці дані зберігаються в систему за замовчуванням. Кожна деталь, ви розкрити через вашу діяльність буде записано. Якщо ви увійти в облікових записів Інтернет, Trojan.script.agent.gen буде отримати імена користувачів і паролі. Це дозволить хакерам проникнути їх і вкрасти всі додаткові інформацію, що міститься в них. Кібер-злочинці можуть отримати в свої руки на ваше повне ім’я, ID деталі, фізичну адресу, номер телефону, Факс, фінансові повноваження та інші чутливі вводу.

Люди за Trojan.script.agent.gen прагнуть красти народні гроші і їх самобутність. Вони будуть зняти кошти із вашими фінансовими рахунками і зареєструвати фальшиві рахунки під своїм ім’ям, якщо вони мають достатньої інформації з метою. Інша справа, що вони можуть зробити, продавати інформацію, яку вони зібрали від вас на darkweb. Люди, які купують його може бути кібер злодіїв, себе. Виявлення наявності Троян важко, але її набагато простіше. Якщо комп’ютер було запущено проявляти щодо симптомів, перевірити свій диспетчер завдань для підозрілі процес або проведення сканування з Антивірусна утиліта. Дуже важливо вживати заходів якомога швидше. Чим довше вірус залишається на вашій машині, це може завдати більше шкоди.

Видалення Trojan.script.agent.gen

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Trojan.script.agent.gen з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *