Видалити TextToTalk Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити TextToTalk Virus. Це керівництво TextToTalk Virus видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

TextToTalk рекламуються як програма, яка читає текст з текстового файлу і тоді промовляє цей текст з динаміків комп’ютера. Але це ще не все. TextToTalk є інфекційним adware. Це зловмисних, і все, що він робить на стороні просто щоб переконатися, що ви тримати його на вашій машині. Не дозволяйте шахраї обдурити вас. За реклами є небезпечною. Так, це правда, що це не є небезпечними, як інші загрози як трояни і вимагачів інфекцій, але вона все ще піддає вас ризиків. Не варто недооцінювати ризику.

Кожен паразита в кінцевому підсумку отримує з-під контролю і наносить значну шкоду. TextToTalk тут не виключення. Проблеми ви обличчя буде продовжувати накопичуватися з кожним днем і чим довше ви будете чекати, тим важче стає для вас, щоб видалити шкідниками. Таким чином, не витрачайте свій час в дебатах. TextToTalk не є корисним. Це небезпечно. Як тільки ви визначити його у вашій системі, вжиті невідкладні заходи проти нього. Якщо ви цього не зробите, ви пошкодуєте про це раніше, ніж пізніше. TextToTalk ніколи не буде корисним для вас. Важливо, тільки щоб своєму розробників. Позбутися від нього і заробити подяку вашого майбутнього самоврядування.

Це рекламне програмне забезпечення перетворює роботу в кошмар. Ви будете ненавидіти. Кожен раз, коли ви вирішите веб-серфінгу, ви будете страждати вторгнень. Постійна перенаправляє на shady сторінки допоможе запобігти відвідуванні улюблених сайтів. Онлайн-відео буде отримати призупинено для рекламні паузи. Кожна сторінка, що спроба відкрити буде покрита оголошення у всіх формах і проявах. Ви побачите, банери, купони, угод, у текстів спливаючі вікна спливаючі, відеооголошення, кращі ціни, порівняння, т. д. та ін. Уявіть собі, що виглядає як. Ці оголошення є неймовірно нав’язливими і стають все більше і більше з кожним днем. Чому? Хакери позаду на рекламне використовувати їх, щоб заробити дохід pay-per-click.

Для кожного авантюрний натисканні на платять шахраїв. Вони також отримувати гроші за кожного підозрілі сайту ви перенаправляються до. Це те, що робить за реклами. Це допомагає кіберзлочинців зробити легкий прибуток при цьому руйнуючи вашої діяльності в Інтернет в той же час. Ви хочете, щоб бути частиною така схема? Ви хочете бути спонсором шахраї і допомогти їм розширити свої “бізнес” і заразити більш безневинних користувачів? Ми в цьому сумніваюсь. Але ви допомогли їм що, зберігаючи TextToTalk на борту. Якщо за реклами там, ви будете натисніть кнопку.

Єдиний спосіб уникнути всіх оголошень та переадресація полягає у видаленні за реклами взагалі. Лише у випадку gone буде все повернутися до нормального життя. Оголошення зникне, не буде ніяких більше перенаправляє та можна здійснювати навігацію в Інтернеті, зазвичай та миру. Якщо ви нехай вона залишалася, з іншого боку, рано чи пізно ви будете натисніть кнопку, і буде погіршуватися вашу ситуацію. Не дозволити подібного трапитися. Скористайтеся нашим гідом видалення в кінці цієї статті і позбутися від інфекції назавжди.

Як увійти в adware? Шкідника ймовірно прибули пакетні іншої програми, які ви завантажили з Інтернету. Під час інсталяції програми, ви виберете для додаткових настройок або основні з них? Якщо ви відповісте відрізняється від додаткові параметри, ви повинні змінити ваші звички. Під ці параметри ви в змозі побачити, якщо є будь-які додатково додається програми до її оригінальної версії, який збираєтеся увійти ваша машина. Якщо так, видалити їх все. Такі додаткові функції є зазвичай зловмисних, і вам не потрібно їх на борту. Вони інфекцій, додається хакерів. Не дозволяйте їм виграти. Бути пильними і не поспішати, щоб побачити те, що ви дозволяєте ввести вашу систему.

Видалення TextToTalk Virus

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити TextToTalk Virus з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *